کد خبر: ۶۸۳۴۷
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۰
محسن رضایی گفت: مردم ایران مشکلات شما با شعار، وعده، شعبده بازی و حرف های مفت حل نمی شود. مشکلات شما ریشه اقتصادی دارد و با حرف درمانی به جایی نمی رسد.

محسن رضایی: مشکلات کشور با حرف مفت حل نمی شود /چرا من را بخاطر زاگرسی بودن متهم می کنید؟

 

 

 

به گزارش خبرگزاری آرانیوز ، محسن رضایی دومین کاندیدایی بود که در دومین مناظره به سوال پاسخ داد.

محسن رضایی در پاسخ به پرسشی درباره اصلی ترین مانع موجود بر سر راه امید داشتن جوانان و راهکار رفع آن، گفت: 

مردم ایران مشکلات شما با شعار، وعده، شعبده بازی و حرف های مفت حل نمی شود. مشکلات شما ریشه اقتصادی دارد و با حرف درمانی به جایی نمی رسد. به قول دانشجوی شیمی دانشگاه تهران که در حال دستفروشی بود و می گفت ما از گرسنگی امید می خوریم. درست می گوید چون امید دیدنی است. دولت ما امید را به سفره شما باز می گرداند و ان شاالله بار دیگر لبخند پیروزی بر چهره شما خواهد نشست.

حرف درستی در مناظره قبلی گفته شد که کسانی که نمی خواهند تا پایان بمانند به مردم اعلام کنند، البته با توهین نباید گفته می شد. من همانطور که احساس کردید تا پایان هستم. من در اینجا از مردم ایران می خواهم سخن بگویم، از تمام اقوام با فرهنگ و تمدن ساز ایرانی، از آذربایجان که سر ایران است، از آقا مهدی باکری، همت، احمد متوسلیان، طهرانی مقدم و همه قهرمانان اقوام ایرانی.

ما با همه مردم ایران انقلاب و جنگ را به نتیجه  رساندیم و دولت ما دولت همه مردم ایران است، از اهل تسنن گرفته تا اهل تشیع. نمی دانم چرا من را به خاطر زاگرسی بودن متهم می کنند؟ من افتخار می کنم که اهل قوم لر هستم. همه می دانند من در تمام دوران فعالیتم از تمام اقوام ایرانی استفاده کردم.

امید زمانی تحقق پیدا می کند که ما انرژی جدیدی را در جامعه ایجاد کنیم، امید توسط دولت های خواب آلوده که شب می خوابند و بعد قیمت بنزین را چند برابر می کنند و مردمی که توجیه نشدند و با آن ها صحبت نشده به خیابان ها می آیند و آن مشکلات پیش می آید ایجاد نمی شود. من به مردم قول می دهم سال ۱۴۰۰ سال گشایش برای ملت ایران است و امسال به نام مبارک حضرت ولی عصر (عج) منتسب شده است و ما لبخند را به چهره مردم و برکت را به سفره هایشان باز می گردانیم. مطمئن باشید آخرین ریالی که از حق شما و جیب شما رفته است به جیب شما باز خواهد گشت.

۲۷۲۷

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

پرچم‌ انجمن صنفی رانندگان حمل ونقل کشور بر فراز ستاد انتخابات عدالت و کرامت حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی به اهتزاز در آمد/بزرگترین گردهمایی و بیعت تمام قد انجمن صنفی تلاش گران رانندگان حمل ونقل کشور ایران با آیت الله سید ابراهیم رئیسی در پایتخت برگزار شد/اولین نشست به همت خادم زاده مدیره انجمن رانندگان کل کشور و مظاهری عضو هیات مدیره انجمن رانندگان کل کشور خانواده بزرگ حمل ونقل کشور و بررسی راهکار رفع مشکلات و موانع حوزه حمل ونقل کشور برگزار شد/احمد عامری رئیس ستاد مردمی پویش عدالت و کرامت حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی گفت:راهکارهای رفع مشکلات حوزه حمل ونقل کشور و اقتصاد کشور و تشریح وظایف کمیته های حمل ونقل کشور پرداختند/عامری رئیس ستاد مردمی پویش عدالت در ادامه گفت:ما باید همت کنیم برای اینکه عدالت مداری و حق مداری در زمان اجرای قانون برای همه ملموس باشد این که همه بگویند اینها عدالت و قانون را اجرا می کنند/انتخابات پرشکوه با حضور تمام اقشار دولت قوی برای شکل‌گیری ایران قوی را رقم خواهد زد/خدمت بی منت و تسهیل و تسریع در خدمات رسانی به مردم زمینه شور ونشاط سیاسی تقویت مشارکت ور انتخابات را فراهم می‌کند

ناصر امانی کاندیداهای دوره ششمین انتخابات شورای شهر تهران در مسیر خیابان بهشت/ استقبال نخبگان،خانواده های معظم شهدا و جانبازان مدافعان حرم،اساتید،کسبه بازاریان از حضور امانی کاندیداهای شورای شهر تهران در پایتخت/مبارزه با فساد ابزارهای مختلفی دارد اما به نظر می‌رسد نظارت مستقیم مردم بر عملکرد شوراها و شهرداری می‌تواند اعتماد عمومی را به این مجموعه برگرداند./واژه فساد مالی، سالیانه سال است که در افکار عمومی با شهرداری ها گره خورده است .یکی از عوامل کاهش شدید اعتماد عمومی همین فسادهای ریز و درشت در شهرداری هاست که گاهی تیتر یک رسانه‌ها می‌شود که گاهی بحث داغ محافل./با استقرار سامانه‌های شفافیت شهرداری تهران دیگر جای فساد و رانت نیست/شفافیت در شهرداری به این معناست که شهروندان بتوانند از داشته ها ،مخارج ،درآمدها و منابع شهرداری که متعلق به خودشان است، آگاهی پیدا کنند این خواسته زیادی نیست./شفافیت سالیان سال است که برای مردم آرزویی محال به شمار می‌آید و برای مسئولان، نقطه ای ایده‌آل. همه می دانند که فساد در نقطه پنهان بروز می‌کند و شفافیت دقیقا در مقابل این نقطه ایستاد است./شفافیت و پاسخگویی باید اصل اولیه انتخاب مردم باشد تا شاهد رشد و پیشرفت شهرها و برآورده شدن مطالبات مردم در کشور ایران اسلامی باشیم/شفافیت می‌تواند مردم را از اقدامات و عملکرد مدیران و مسئولان آگاه سازند و به همین ترتیب روزنه‌های فساد را ببندد. اما اینکه چرا بعد از سال‌ها همچنین شفافیت در ادارات و نهادهای دولتی صرفا به عنوان یک شعار باقی مانده است ،دلایل متعددی دارد

صالح دریس رئیس اقتصاد مقاومتی و جهش تولید و رفع موانع زادیی ها ستاد انتخاباتی پویش عدالت و کرامت حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در کشور در گفتگویی اختصاصی گفت:برای رسیدن به روش های عملی ابتدا اهداف نهایی(بلند مدت) اقتصادی مقاومتی را با توجه به بیانات مقام معظم رهبری تعیین مینماییم/اقتصاد مقاومتی با توجه به تحریم هایی که ایجاد شده یک ضرورت بسیار مهم است هر ایرانی موظف است در حوزه عملکرد و خود به این نکته توجه داشته باشد./مشکل اصلی اقتصاد ایران عدم فهم اقتصادی است و هیچگاه مشاوران اقتصادی دولتمردان نتوانستند مسائل اقتصادی بفهمند و راه حل های بومی اقتصادی ارائه کنند، اقتصادی یعنی اینکه دانش اقتصادی وجود داشته باشد و مسائل ایران را بفهمند واز سوی دیگر با خلاقیت و نوآوری راه حل برای حل مشکلات داشته باشد.متاسفانه دولتمران ما فهم درستی از مسائل اقتصادی نداشتند./فشارهای اقتصادی عوامل خارجی و داخلی با هدف تقویت نارضایتی در کشور انجام می‌شود ولی با حضور آگاهانه مردم در انتخابات همه نقشه‌های دشمنان نقش بر آب خواهد شد./ناهماهنگی تیم اقتصادی درتمام دوره های قبلی ریاست جمهوری ،پاشنه ی آشیل اقتصاد کشور بوده است./مشارکت مردم باعث افزایش سرمایه اجتماعی مشروعیت و کارآمدی نظام سیاسی می‌شود.

آخرین اخبار