کد خبر: ۶۷۸۶
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۶
سخنگوی مرکز مدیریت راه های کشور از مسدود شدن محورهای هراز و چالوس خبر داد و گفت: مسافران از مسیرهای جایگزین آزادراه «قزوین - رشت» و محور «فیروزکوه» تردد کنند.

«هراز» و «چالوس» مسدود شدند/ اعلام مسیرهای جایگزین

به گزارش خبرنگار آرانیوز، یاسر خالدی در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی محورهای چالوس و هراز گفت: به دنبال بارندگی در شمال کشور از حدود نیم ساعت پیش در محورهای هراز و چالوس این دو محور مسدود شده و پلیس در حال تخلیه بار ترافیکی در این دو محور است.

وی با بیان اینکه ریزش کوه در منطقه چالوس اتفاق افتاده است، افزود: راهداران در تلاش برای بازگشایی این محور هستند که امیدواریم تا ظهر امروز این محور بازگشایی شود همچنین محور هراز هم با ریزش کوه در تونل شماره ۲ و ۳ مواجه شده است که پیش بینی می کنیم تا یکساعت دیگر این محور بازگشایی شود.

سخنگوی مرکز مدیریت راه های کشور با اعلام اینکه رانندگان حتی در صورت بازگشایی این مسیرها هم سعی کنند تا از مسیرهای جایگزین تردد داشته باشند، ادامه داد: مسافران غرب مازندران می توانند از آزادراه قزوین - رشت و مسافران شرق این استان از محور فیروزکوه تردد کنند.

خالدی با اشاره به سیلاب در محور فیروزکوه، گفت: در محدوده سفیدار گله هم سیلاب اتفاق افتاده است که از دقایقی پیش جلوی تردد خودروها گرفته شده که پیش بینی می کنیم تا نیم ساعت دیگر  این محور هم بازگشایی شود اما در دیگر محورهای ورودی به تهران مشکلی وجود ندارد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها