کد خبر: ۶۷۷۵۴
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۰
گروه استان‌ها- رئیس شورای وحدت خراسان شمالی از همکاری بیش از ۱۵۰۰ نفر با ستاد تبلیغاتی آیت‌الله رئیسی در شهرها٬ بخش‌ها و روستاهای استان خبر داد.
 

به گزارش خبرگزاری آرانیوز، از  بجنورد،  حجت‌الاسلام و‌المسلمین ابوالفضل اخوان در نشست خبری با اصحاب رسانه خراسان شمالی به میزبانی آرانیوز، اظهار داشت: دشمنان نظام و انقلاب اسلامی از هر فرصتی برای عدم حضور مردم در صحنه انتخابات استفاده می‌کنند تا بعد اهداف شوم خود برسند.

وی با تاکید بر اینکه مردم باید با حضور در صحنه انتخابات سرنوشت کشور را به دست خود تعیین کنند افزود: بر‌اساس منویات مقام معظم رهبری و سفارش ایشان مبنی بر حضور مردم در صحنه انتخابات، زمینه را برای جولان نفوذی‌ها فراهم نکنند

رئیس شورای وحدت خراسان شمالی در ارتباط با انتخابات ریاست جمهوری و با بیان اینکه گزینه شورای وحدت سید ابراهیم رئیسی است خاطر‌نشان کرد: از هر گروه و جریان سیاسی که حمایت از سید ابراهیم رئیسی را در دستور کار قرار می‌دهند حمایت خواهیم کرد.

‌اخوان در ادامه با اشاره به بیانیه جبهه اصلاحات در جهت حمایت از حضرت آیت‌الله رئیسی گفت: به طور حتم جبهه اصلاحات به دنبال معرفی شخصی انقلابی برای ریاست جمهوری است و ما از این بیانیه به طور کامل استقبال می‌کنیم.

وی از آغاز فعالیت ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی از امروز در خراسان شمالی با مدیریت غلامحسین هادی زاده خبر داد و در این باره گفت: نزدیک به دو هزار نفر به صورت مستقیم با ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در استان فعالیت دارند و برای تمامی آن‌ها حکم فعالیت صادر می‌شود.

رئیس شورای وحدت خراسان شمالی در پایان با اشاره به لیست 9 نفره این شورا جهت انتخابات شورای اسلامی شهر بجنورد اضافه کرد: بعد از جلسات مختلف در نهایت یک نفر به عنوان لیست شورای وحدت معرفی شدند و هر لیستی که به جز جریان شورای وحدت در قالب جریان‌های انقلابی به بیرون درز کند در جهت تضعیف شورای وحدت است.

 

 
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار