کد خبر: ۶۷۴۹۳
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۴
فرمانده ناحیه مقاومت خنداب خبر داد؛
سرهنگ صادقی گفت: در سال گذشته بیش از ۴۵ واحد مسکونی برای، ولی نعمتان احداث شد و در سال جاری با تکیه بر ۷۰ گروه جهادی فعال احداث بیش از ۲۵ واحد مسکونی در دستور کار قرار گرفته است.

احداث ۴۵ واحد مسکونی به همت جهادگران در خنداب

به گزارش  آرانیوز از اراک؛ سرهنگ پاسدار «محسن صادقی»، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب امروز(سه شنبه) در آیین بهره برداری از پروژه های محرومیت زدایی شهرستان خنداب به مناسبت یوم الله سوم خرداد، اظهار داشت: خدمت صادقانه یکی از مهمترین رویکردهای سپاه و بسیج در سالجاری است و با توجه به شرایط شهرستان خنداب محرومیت زدایی و تلاش برای رفع آسیب های اجتماعی مهمترین برنامه ها است.

وی افزود: در سال گذشته بیش از ۴۵ واحد مسکونی برای ولی نعمتان احداث شد و در سالجاری با تکیه بر ۷۰ گروه جهادی فعال احداث بیش از ۲۵ واحد مسکونی در دستور کار قرار گرفته است.

صادقی تصریح کرد: در راستای تحقق شعار سال با تکیه بر ۵۰ صندوق قرض الحسنه مردم محور اشتغال زایی و رونق تولید را در دستور کار داریم و همه توان را برای تحقق شعار سال به کارگیری خواهیم کرد.

وی ادامه داد: یکی از مهمترین اقداماتی که در جهت کاهش آسیب های بیماری کرونا در دستور کار قرار گرفته نهضت کمک مومنانه است که تاکنون بیش از ۱۳ هزار بسته معیشتی در سطح شهرستان خنداب توزیع شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت خنداب، گفت: تشکیل قرارگاه جوادالائمه با محوریت کاهش آسیب های اجتماعی خیرات و برکات فراوانی داشته که ۶ مرکز فعال مشاوره هم اکنون در راستای مشاوره های روان پزشکی، تقویت بنیان خانواده، تربیت فرزند، همسرداری و سبک زندگی خدمات به مردم ارائه می دهند.

صادقی گفت: ادامه طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی در قالب کمک به واکسیناسیون عمومی افراد در حال انجام است که در کنار نهضت کمک مومنانه انجام می شود.

وی خاطرنشان کرد: امروز به برکت سفر فرمانده سپاه روح الله برنامه ها و افتتاح پروژه هایی در دستور کار قرار گرفت که دیدار با خانواده شهید والامقام شعبانعلی رحمتی، افتتاح سالن های ورزشی، تجهیز باشگاه ورزشی، کادر سازی پروژه های ورزشی و نشست های بصیرتی از جمله برنامه های مهم امروز بوده است.

 
برچسب ها: بسیج ، سپاه ، مسکن ، واحد ، جهاد
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار