کد خبر: ۶۷۲۰۰
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۷
استاندار گلستان:
«‌حق‌شناس» گفت: فتح خرمشهر و حماسه آزادسازی این شهر، در واقع جایی بود که رژیم بعث عراق رویاهای خود را نقش بر آب دید و البته معادلات جنگ تحمیلی قبل و بعد از عملیات بیت المقدس تغییر یافت.

فتح خرمشهر، معادلات جنگ تحمیلی بعد از عملیات بیت المقدس را تغییر داد

«هادی حق‌شناس» استاندار گلستان در گفت‌و‌گو با خبرنگار آرانیوز در گرگان با اشاره به سالروز حماسه فتح خرمشهر اظهار داشت: انقلاب اسلامی مردم ایران در طول عمر ۴۳ ساله خویش فراز و نشیب‌های بسیاری را از سر گذرانده و بارها شاهد عناد و دشمنی بدخواهان و دست درازی متجاوزین بوده است.

وی افزود: دشمنانی که برای دستیابی به اهداف و رویاهای شیرین خود، کام ملت ایران را تلخ کردند و نه تنها خیرخواه این مردم نبوده اند، بلکه انواع جنگ های نظامی, اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی را تحمیل کردند.

استاندار گلستان گفت: فتح خرمشهر و حماسه آزادسازی این شهر، در واقع جایی بود که رژیم بعث عراق رویاهای خود را نقش بر آب دید و البته معادلات جنگ تحمیلی قبل و بعد از عملیات بیت المقدس تغییر یافت.

این مسئول بیان داشت: حماسه فتح خرمشهر با بیان ارزشمند حضرت امام خمینی (ر‌ه) که فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد» رنگ و بویی آسمانی گرفت و نشان داد دفاع مردم ایران کاملا مقدس و اقدامی در مسیر حفظ آب، خاک و سرزمین مادری است.

حق‌شناس گفت: بی تردید تلاش ۴۳ ساله مردم در حمایت و پشتیبانی از  انقلاب با شکوه اسلامی لحظه های بزرگ و بسیاری همچون فتح خرمشهر را در خود جای داده و دشمنان این کشور باید بدانند که ملت بزرگ ایران در مسیر آرمان‌های والای خود آمادگی حماسه سازی در عرصه‌های مختلف را دارد.

استادار گلستان متذکر شد: اینجانب فرا رسیدن سوم خرداد سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر عزیز را به خانواده معزز شهدا و ایثارگران و مردم شریف گلستان که با تقدیم ۴ هزار شهید والا‌مقام دِین خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ادا کردند تبریک عرض می‌کنم و امیدواریم با تاسی از حماسه سازان خرمشهر بتوانیم در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها گام‌های موثری در مسیر توسعه و پیشرفت گلستان برداریم.

انتهای پیام/

 
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار