تازه های خبری :
کد خبر: ۶۶۲۲۳
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۶
اراک- رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور گفت: سال گذشته موانع تولید بیش از ۶۵۰ واحد تولیدی کشور در قالب طرح شهید کریمی سازمان بسیج کارگری رفع شد.

به گزارش آرانیوز:علی‌حسین رعیتی‌فرد در جریان بازدید از کارخانجات مجری طرح شهید کریمی در استان مرکزی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: کارگران خط مقدم جنگ اقتصادی قرار دارند و نقش مؤثری در راستای خنثی سازی توطئه‌های دشمنان ایفا می‌کنند، بنابراین پرداختن به مطالبات کارگران یک تکلیف و وظیفه مهم است که باید به آن توجه ویژه شود.

وی افزود: در سالجاری با کمک تشکل‌های کارگری و همه مجموعه‌های اجتماعی باید تلاش‌های بیشتری برای رفع موانع تولید انجام شود و وظیفه بسیج در اینجا بسیار با اهمیت است چراکه بسیج یک تشکیلات گسترده محسوب می‌شود و می‌تواند در مطالبه به حق واحدهای تولیدی و کارگران از مجموعه‌های مختلف اثرگذار باشد.

مهمترین رویکرد سازمان بسیج کارگری در سالجاری تلاش برای رفع موانع تولید است

رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور ادامه داد: رصد و شناسایی تمامی موانع تولید در واحدهای صنعتی و تلاش برای رفع آنها با مطالبه از دستگاه‌های مسئول مهمترین رویکرد سازمان بسیج کارگری در سالجاری است که در کنار آن مطالبات به حق کارگران عزیز و زحمتکش نیز بررسی می‌شود.

رعیتی‌فرد بیان کرد: یکی از برنامه‌های سازمان بسیج کارگری در راستای تحقق جهش تولید که از سال گذشته آغاز شده و امسال در راستای عملیاتی کردن شعار سال با جدیت دنبال می‌شود طرح کمک به رفع موانع تولید در قالب طرح شهید کریمی است.

وی تصریح کرد: سال گذشته سازمان بسیج کارگری در قالب طرح شهید کریمی به واحدهای تولیدی کمک‌های مؤثری انجام شد که بیش از ۶۵۰ واحد تولیدی موانع آنها برداشته شد.

رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور تاکید کرد: همه باید تلاش کنیم با شناسایی به موقع و بسیج عمومی برای برداشتن موانع تولید، نگذاریم تولید متوقف شود و این یک وظیفه مهم است. در سال گذشته سازمان بسیج کارگری با برداشتن موانع تولید موجب تثبیت ۵۰ هزار شغل در واحدهای تولیدی شد که خیلی از واحدها اگر موانع آنها برداشته نمی‌شد با تعطیلی و رکود مواجه می‌شدند و آسیب‌های زیادی به کشور وارد می‌کرد.

بیش از ۵۰۰ هزار نفر ساعت در قالب شیفت ایثار در کشور خدمت ارائه شد

رعیتی‌فرد تاکید کرد: جامعه کار و تولید علیرغم همه مشکلاتی که دارد در سال‌های گذشته با تکیه بر روحیه ایثار و از خود گذشتگی توانسته اقدامات قابل توجهی انجام دهد که شیفت ایثار یک نمونه آن است. در طی سالیان اخیر که تحریم‌ها و بیماری کرونا فشارهای زیادی به تولید وارد کرده اما با نقش آفرینی کارگران در شیفت ایثار فشارها به حداقل ممکن رسید و بیش از ۵۰۰ هزار نفر ساعت در قالب شیفت ایثار در کشور خدمت ارائه شد.

وی عنوان کرد: جامعه کارگری با در نظر گرفتن بسته‌های کمک مومنانه توانسته در راستای کاهش آسیب‌های بیماری نقش مؤثری داشته باشد که خوشبختانه استان مرکزی عملکرد درخشانی در این راستا دارد که قابل تقدیر است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بسته خبری انتخابات ریاست جمهوری ودر مسیر پاستور/ورود شوالیه هسته ای ایران معادلات انتخابات ریاست جمهوری اصولگرایان و اصلاح طلبان را به زد!./عباسی دوانی دانشمند بزرگ هسته ای ایرانی شاه بیت انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/سردرگمی جریانات سیاسی کشور و کاندیداهای ریاست جمهوری از زمان ورود و شروع تبلیغات ‌فریدون عباسی دوانی مرد هسته ای ایران ظرف ۴۸ ساعته گذشت به هم ریختند./ تماسهای شخصیتهای کشوری و لشکری و نمایندگان مجلس با فریدون عباسی /بازار نظرسنجی و ارزیابی کاندیداها هر چه به زمان ثبت نام و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نزدیک می شویم داغ تر می شود./ابراهیم رئیسی/علی لاریجانی/فریدون عباسی دوانی/رستم قاسمی/ محمد باقر قالیباف/سعیدمحمد/محسن رضایی/محمد جواد ظریف/امیر حسین قاضی زاده هاشمی/برپایی ستاد انتخابات در هیات رئیسه پارلمان صدای اعتراض نمایندگان مجلس هم در آورد./بهارستان ستاد انتخاباتی شد./اصلاح طلبان به دنبال بازی پنهان؟/صف کاندیداهای اصولگرا هر روز طولانی تر می شود./ارسال دعوتنامه شورای وحدت برای ۱۰ کاندیداهای ریاست جمهوری/ضرغامی اصولگرا در دقیقه ۹۰رنگ عوض کرد و به صورت مستقل وارد گود انتخابات ریاست جمهوری شد

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار