تازه های خبری :
کد خبر: ۶۵۶۶۰
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۴
شهرکرد- رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: مرکز بیماری‌های تنفسی درتمام بیمارستان های چهارمحال و بختیاری راه اندازی شده است.

به گزارش آرانیوز:مجید شیرانی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هم اکنون تمامی شهرستان‌های استان در وضعیت قرمز قرار گرفته‌اند.

وی گفت: مطالعات و بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهد بیش از نیمی از موارد انتقال ویروس کرونا از طریق بیماران بدون علامت یا کم علامت صورت می‌پذیرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: نباید تصور کرد، فقط افرادی که بیمار هستند باید قرنطینگی را رعایت کنند و افراد به ظاهر سالم می‌توانند مراوده داشته باشند.

وی گفت: افراد به ظاهر سالم نیز باید در مراودات خود فاصله گذاری اجتماعی را رعایت و حتماً از ماسک استفاده کنند و تا حد امکان با دیگران مراوده نداشته باشند یا آن را به حداقل ممکن برسانند.

وی ضمن تاکید بر رعایت قرنطینه معکوس با توجه به بالا بودن بار ویروس کرونا در جامعه به ویژه از سوی بیماران زمینه‌ای، سالمندان و مادران باردار، گفت: ابتلاء به بیماری کرونا در این سه قشر می‌تواند منجر به بستری طولانی مدت، عوارض جدی تر و حتی مرگ و میر آنها شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: از مردم بویژه گروه‌های در معرض خطر درخواست می‌شود، طی دو تا سه هفته آینده از هرگونه مراوده انسانی پرهیز کنند.

وی تاکید کرد: همچنین به کسانی که طی دو تا سه هفته گذشته درمان سرپایی یا مراقبت خانگی را انجام و هنوز بهبود نیافته‌اند توصیه می‌شود، به پزشکان مراکز منتخب مراجعه کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد ادامه داد: در تمامی بیمارستان‌های استان، مرکز بیماری‌های تنفسی راه اندازی شده و بیماران با مراجعه به این مراکز می‌توانند بستری زودهنگام شوند و سیر درمان آنها به خوبی پیش برود.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بسته خبری انتخابات ریاست جمهوری ودر مسیر پاستور/ورود شوالیه هسته ای ایران معادلات انتخابات ریاست جمهوری اصولگرایان و اصلاح طلبان را به زد!./عباسی دوانی دانشمند بزرگ هسته ای ایرانی شاه بیت انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/سردرگمی جریانات سیاسی کشور و کاندیداهای ریاست جمهوری از زمان ورود و شروع تبلیغات ‌فریدون عباسی دوانی مرد هسته ای ایران ظرف ۴۸ ساعته گذشت به هم ریختند./ تماسهای شخصیتهای کشوری و لشکری و نمایندگان مجلس با فریدون عباسی /بازار نظرسنجی و ارزیابی کاندیداها هر چه به زمان ثبت نام و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نزدیک می شویم داغ تر می شود./ابراهیم رئیسی/علی لاریجانی/فریدون عباسی دوانی/رستم قاسمی/ محمد باقر قالیباف/سعیدمحمد/محسن رضایی/محمد جواد ظریف/امیر حسین قاضی زاده هاشمی/برپایی ستاد انتخابات در هیات رئیسه پارلمان صدای اعتراض نمایندگان مجلس هم در آورد./بهارستان ستاد انتخاباتی شد./اصلاح طلبان به دنبال بازی پنهان؟/صف کاندیداهای اصولگرا هر روز طولانی تر می شود./ارسال دعوتنامه شورای وحدت برای ۱۰ کاندیداهای ریاست جمهوری/ضرغامی اصولگرا در دقیقه ۹۰رنگ عوض کرد و به صورت مستقل وارد گود انتخابات ریاست جمهوری شد

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار