تازه های خبری :
کد خبر: ۶۴۹۲۰
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۰
سرمربی تیم فوتسال سن ایچ ساوه بعد از باخت تیمش به گیتی پسند، از مربی تیم حریف انتقاد کرد و گفت: کاش نتیجه درون زمین رقم می‌خورد.

به گزارش آرانیوز:در یکی از بازی‌های هفته چهارم دور نهایی لیگ برتر فوتسال، امروز تیم گیتی پسند اصفهان موفق شد در خانه خود تیم سن ایچ ساوه را با نتیجه ۴ بر ۲ شکست بدهد.

جواد اصغری مقدم سرمربی سن ایچ در پایان این مسابقه جنجالی گفت: بازی خوب بود اما خراب شد. کاش نتیجه درون زمین رقم می‌خورد. سر و صدای زیادی بود و فشار زیادی روی داور ایجاد شد که نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد. این مسئله به نیمکت تیم گیتی پسند و یکی از نفرات نیمکت آنها بر می‌گشت. کل لیگ می‌داند او چقدر سر و صدا و شلوغ می‌کند.

وی با اشاره به عملکرد داور مسابقه، ادامه داد: هرچه سطح بازی‌ها بالاتر می‌رود، باید داور مسابقه هم معروفتر باشد. البته از داور بازی امروز گلایه ندارم. تمرکز او را به هم زدند. در این وضعیت داور باید طرف را اخراج کند و خداحافظ! حتی اگر این فرد من باشم.

سرمربی تیم فوتسال سن ایچ یادآور شد: در یک صحنه تک به تک برای ما، متاسفانه یک نفر سوت زد. در یک صحنه هم بازیکنان گیتی پسند در حالی که بازیکن ما مصدوم روی زمین بود بازی را شروع و برتری نفری ایجاد کردند. روز بدی بود. به بازیکنان سن ایچ خسته نباشید می گویم ولی برد به هر نحو قشنگ نیست.

اصغری مقدم همچنین با اشاره به مشکلات تیمش گفت: ما محدودیت بازیکن داریم. به نظرم در این دوره از لیگ هر تیمی بازیکن بیشتری داشته باشد، موفقتر است. امروز دو بازیکن اصلی خود را نداشتیم. نادر حنیفی روز گذشته به ما اضافه شد. در کل با ۵-۶ بازیکن بازی می‌کنیم. امروز خسته بودیم ولی این باخت چیزی از ارزش سن ایچ کم نمی‌کند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار