تازه های خبری :
کد خبر: ۶۴۹۱۹
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۶
ساری- رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای مازندران گفت: شمار ثبت نام برای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا نسبت به دوره قبلی رشد یافته است.

به گزارش آرانیوز:مهدی سعادتی بعدازظهر چهارشنبه در حاشیه جلسه ستاد انتخابات اظهار داشت: امیدواریم که با حساسیت و توجه ویژه به استعلامات در احراز صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراها در سال ۱۴۰۰ بدون تکرار مشکلات قبلی و در کمال صحت و سلامت برگزار کنیم.

وی تاکید کرد: هیئت عالی انتخابات نظارت بر شورای استان مازندران به منظور فراهم کردن زمینه حضور نیروهای تخصصی، کارآمد، توانمند، پاکدست بر اساس نظر مراجع قانونی عمل خواهد کرد و هیئت‌های اجرایی با پیروی از این روند از نفوذ مفسدان اخلاقی، اقتصادی و سیاسی به نهاد مقدس شوراها جلوگیری خواهند کرد.

وی در ادامه درباره تمهیدات اندیشیده شده برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برگزاری انتخابات گفت: به منظور پیشگیری از تجمع در شعب اخذ آرا تفاهم نامه‌ای را با هیئت نظارت شورای نگهبان و هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها مجلس شورای اسلامی منعقد شده تا با کمترین تجمع انتخابات برگزار شود.

سعادتی گفت: نسبت به دوره پنجم آمار ثبت نام‌ها افزایش یافته و افرادی زیادی برای شرکت در انتخابات شوراها نام نویسی کرده‌اند که این اتفاق می‌تواند زمینه حضور افراد توانمند را فراهم آورد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار