تازه های خبری :
کد خبر: ۶۴۹۱۲
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۴
گرگان- مدیر کل امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: با اجرای طرح نهضت ساخت داخل، سال گذشته هزار و ۵۵۷ واحد راکد کشور فعالیت خود را از سر گرفتند.

به گزارش آرانیوز:ایرج حسن پور پیش از ظهر چهارشنبه در جلسه با اعضای شورای هم خانواده صنعت معدن و تجارت استان گلستان اظهارکرد: با اجرای طرح نهضت ساخت داخل، سال گذشته هزار و ۵۵۷ واحد راکد کشور فعالیت خود را از سر گرفتند.

مدیرکل امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت تأکید کرد: در صورت همدلی و همفکری بین دستگاه های عضو شورای هم خانواده صمت بسیاری از مشکلات برطرف می شود.

وی بیان کرد: علیرغم تمام مشکلات وضعیت صادرات کشور در سال گذشته وضعیت مطلوبی داشته است.

طبق گفته حسن پورحجم مبادلات تجاری کشور بیش از ۷۳ میلیارد دلار بوده است.

وی با اشاره به توسعه معادن و صنایع معدنی گفت: یکی دیگر از محورهای کاری وزارت صنعت معدن و تجارت در سال گذشته بود که واحدهای معدنی غیرفعال تعیین تکلیف شدند.

مدیرکل امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت اضافه کرد: علی رغم تحریم های ظالمانه دشمنان وضعیت کالا و رسوب کالا در گمرکات کشور وضعیت خوبی داشته و کمبودی در کشور نداشتیم.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار