تازه های خبری :
کد خبر: ۶۴۹۰۹
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۰
یاسوج- نماهنگ بلبل شیدایی از تولیدات حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد به کارگردانی سید جواد هادی اصل موفق به کسب رتبه دوم بخش نماهنگ هفدهمین جشنواره سراسری «ره آورد سرزمین نور» شد.

به گزارش آرانیوز:نماهنگ بلبل شیدایی به زبان ترکی قشقایی روایت رزمندگان ایل قشقایی در دوران دفاع مقدس بوده که توسط سید جواد هادی اصل و با صدای جواد طالبی با حمایت حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد در سال ۱۳۹۷ تولید و تاکنون در چندین جشنواره موفق به کسب جایزه شده است.

نماهنگ بلبل شیدایی در اولین مرحله استانی جشنواره ره آورد سرزمین نور موفق شده بود تا رتبه نخست این جشنواره را از آن خود کند.

اختتامیه هفدهمین جشنواره «ره‌آورد سرزمین نور» در چهار بخش مردمی، حرفه‌ای، ویژه و بین‌الملل در ۲۰ رشته هنری با حضور مسؤولان کشوری و لشکری در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و به شکل ویدئویی در سراسر کشور برگزار شد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار