تازه های خبری :
کد خبر: ۶۳۳۱۷
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۰
اردبیل- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: ۹۰ درصد شیرآلات بهداشتی کشور در استان اردبیل تولید می‌شود و این استان به قطب تولید این محصولات تبدیل شده است.

به گزارش آرانیوز:رامین صادقی ظهر دوشنبه در مراسم تجلیل از فعالان بخش صنعت و تجارت در اتاق بازرگانی اردبیل اظهار کرد: تولیدکنندگان با غیرت استان به رغم همه کاستی‌ها و نامهربانی‌ها در یک سال اخیر تلاش کردند تا چرخ صنعت و تولید استان را به شایستگی به چرخش در بیاورند.

وی به درخشش استان اردبیل در حوزه‌های مختلف صنعتی و تولیدی اشاره کرد و گفت: ما تلاش کردیم تا تسهیل خاصی را در صدور مجوزها و پروانه تولید مهیا کنیم به طوری که در صدور پروانه تولید استان اردبیل رتبه اول کشور را به دست آورد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل تصریح کرد: در بخش پرداخت تسهیلات با همکاری معاونت صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت علاوه بر سهمیه ۲۲۳ میلیارد تومانی استان از محل تبصره ۱۸، موفق شدیم ۴۵ درصد از منابع شناور این تبصره ۱۸ را برای استان جذب کنیم.

صادقی افزود: با جذب صد درصدی منابع تبصره ۱۸ و حتی بیشتر از این رقم بسیاری از صنعتگران و تولیدکنندگان با استفاده از این تسهیلات موفق شدند واحد تولیدی خود را به چرخه تولید و اشتغال بیاورند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: در چند سال اخیر با توسعه واحدهای صنعتی در بخش‌های مختلف اردبیل به قطب تولید محصولات ارزشمند نظیر ام. دی. اف، لاستیک و شیرآلات بهداشتی تبدیل شده و این روند همچنان با قوت ادامه دارد.

صادقی اضافه کرد: ۳۵ درصد ام. دی. اف کشور و ۲۵ درصد لاستیک رادیال ایران در استان اردبیل تولید می‌شود و بالاتر از آنها ۹۰ درصد شیرآلات بهداشتی کشور نیز در این استان تولید و روانه بازار مصرف می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل استان اردبیل را قطب طراحی و تولید واحدهای منحصر به فرد در بخش سرمایه‌گذاری اعلام کرد و ادامه داد: مشکلی که عمده تولیدکنندگان ما با آن روبه‌رو هستند تأخیر و تعلل در تأمین مواد اولیه است که امیدواریم در گمرکات با مساعدت لازم و صدور مجوزهای به موقع مشکل تأمین مواد اولیه واحدهای صنعتی نیز به سرعت برطرف شود.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بسته خبری انتخابات ریاست جمهوری ودر مسیر پاستور/ورود شوالیه هسته ای ایران معادلات انتخابات ریاست جمهوری اصولگرایان و اصلاح طلبان را به زد!./عباسی دوانی دانشمند بزرگ هسته ای ایرانی شاه بیت انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/سردرگمی جریانات سیاسی کشور و کاندیداهای ریاست جمهوری از زمان ورود و شروع تبلیغات ‌فریدون عباسی دوانی مرد هسته ای ایران ظرف ۴۸ ساعته گذشت به هم ریختند./ تماسهای شخصیتهای کشوری و لشکری و نمایندگان مجلس با فریدون عباسی /بازار نظرسنجی و ارزیابی کاندیداها هر چه به زمان ثبت نام و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نزدیک می شویم داغ تر می شود./ابراهیم رئیسی/علی لاریجانی/فریدون عباسی دوانی/رستم قاسمی/ محمد باقر قالیباف/سعیدمحمد/محسن رضایی/محمد جواد ظریف/امیر حسین قاضی زاده هاشمی/برپایی ستاد انتخابات در هیات رئیسه پارلمان صدای اعتراض نمایندگان مجلس هم در آورد./بهارستان ستاد انتخاباتی شد./اصلاح طلبان به دنبال بازی پنهان؟/صف کاندیداهای اصولگرا هر روز طولانی تر می شود./ارسال دعوتنامه شورای وحدت برای ۱۰ کاندیداهای ریاست جمهوری/ضرغامی اصولگرا در دقیقه ۹۰رنگ عوض کرد و به صورت مستقل وارد گود انتخابات ریاست جمهوری شد

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار