تازه های خبری :
کد خبر: ۶۳۱۴۴
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۷
یزدـ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با اشاره به تعداد زیاد پروژه های عمرانی با پیشرفت فیزیکی بالا در یزد گفت: تا چند ماه آینده هر هفته شاهد افتتاح پروژه های عمرانی خواهیم بود.

به گزارش آرانیوز:محسن صادقیان، صبح چهارشنبه در مراسم رونمایی از سامانه های الکترونیک شرکت گاز استان یزد اظهار داشت: با توجه به شرایط فعلی ناشی از شیوع ویروس کرونا و ضرورت کاهش روابط فیزیکی بین مردم و دستگاه‌های اجرایی، نیازمند ارائه خدمات الکترونیکی به مردم هستیم و در یک سال گذشته شاهد پیشرفت های زیادی در این عرصه بوده ایم.

وی بیان کرد: شرکت گاز استان یزد با بهره گیری از نیروهای توانمند در این حوزه نسبت به ارائه خدمات گسترده به صورت الکترونیکی اقدام کرده و همواره از شرکت های پیشگام و پیشتاز در این بخش بوده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با بیان اینکه ارائه خدمات الکترونیکی، کاهش زمان، کاهش هزینه، شفافیت، پاسخگویی، کارآمدی، اثر بخشی و درنهایت رضایتمندی در مشتریان را به همراه دارد، گفت: در معاونت هماهنگی امور عمرانی و در راستای ارائه خدمات الکترونیکی اقدامات خوبی توسط دستگاه های اجرایی، سازمان ها و شرکت های دولتی استان انجام شده که هر یک در جای خود کار بسیار ارزشمند و قابل تقدیری است.

صادقیان بیان کرد: در تلاش هستیم با  تجمیع بانک‌های  اطلاعاتی دستگاه های مختلف اجرایی به صورت یکپارچه و متمرکز، سیستم های یکپارچه اطلاعات داده مکانی استان یا سامانه SDI را راه اندازی نماییم.

‌وی ادامه داد: تشکیل سامانه اطلاعات داده مکانی استان به مدیران ارشد استان کمک می کند تا در برنانه ریزی ها و هدف گذاری ها و پروژه های عملیاتی و اجرایی با بهره گیری از این بانک اطلاعاتی بهترین و مناسب ترین تصمیم را اتخاذ نمایند ‌که می توانیم در کنار تحقق شهر الکترونیک و شهر هوشمند، برای رسیدن به استان هوشمند گام برداریم.

صادقیان افزود: امروز در حوزه عمرانی، سامانه های مختلفی را برای ارائه خدمات الکترونیک به کار می گیریم که شاید برخی از آنها در حوزه شهری و روستایی جزو اولین ها در کشور هستند و استفاده از این سامانه ها، صرفه‌جویی در زمان کارمندان، پیمانکاران و مردم را به همراه خواهد داشت.

وی گفت: مهم‌ترین دستاورد ارائه خدمات الکترونیک، صرفه جویی در هزینه های مصرفی به ویژه در مصرف کاغذ است که با حذف مکاتبات کاغذی اداری، نقشه های فیزیکی و قبوض این صرفه جویی قابل توجه خواهد بود و پیشنهاد من به دستگاه های خدمات رسان استان این است که در هفته درختکاری سال جاری به نسبت صرفه جویی در مصرف کاغذ در ارائه خدمات الکترونیک، نسبت به کاشت نهال اقدام کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد همچنین با اشاره به تعداد زیاد پروژه های عمرانی با پیشرفت فیزیکی بالا در استان بیان کرد: از این هفته تا چند ماه آینده هر هفته شاهد بهره برداری و افتتاح پروژه های عمرانی در استان خواهیم بود.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار