تازه های خبری :
کد خبر: ۶۳۱۳۴
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۵
ساری- معاون ادبیات، انتشارات وتاریخ اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران از ارسال ۱۸۵ اثر داستان کوتاه دفاع مقدس ومقاومت از ۵۵ نویسنده به نهمین دوره جایزه ادبی یوسف خبر داد.

به گزارش آرانیوز:سید محمد صادقی سنگدهی عصر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران از برگزاری آئین اختتامیه هشتمین و نهمین دوره جایزه ادبی «یوسف» در استان مازندران خبر داد و افزود: ۱۸۵ اثر داستان کوتاه دفاع مقدس و مقاومت از ۵۵ نویسنده به نهمین دوره جایزه ادبی «یوسف» ارسال شد.

صادقی سنگدهی ادامه داد: آثار ۱۰ نویسنده مازندرانی در مرحله استانی حائز رتبه برتر شدند که به صورت جداگانه از آنان تقدیر خواهد شد، همچنین ۴۷ اثر از ۲۱ نویسنده استانی در هشتمین دوره جایزه ادبی یوسف دریافت شد.

وی با اشاره به میزبانی استان مازندران از اختتامیه هشتمین و نهمین دوره کنگره ملی داستان کوتاه دفاع مقدس و مقاومت «یوسف» افزود: این مراسم پنجشنبه ۱۴ اسفند ساعت ۱۰ الی ۱۲ به صورت ویدئوکنفرانس برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در این مراسم که با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار می‌شود از برگزیدگان کنگره به صورت ویدئوکنفرانس تقدیر خواهد شد.

صادقی سنگدهی همچنین از ارسال ۱۵۰۰ اثر شعر حوزه دفاع مقدس از ۲۲۵ شاعر به بیست‌ودومین کنگره شعر دفاع مقدس خبر داد و گفت: این مراسم در روزهای آینده به میزبانی شیراز برگزار خواهد شد.

وی افزود: استان مازندران در بیست‌ویکمین کنگره شعر دفاع مقدس با ارسال هزار و۶۰۰ اثر موفق به کسب مقام اول به لحاظ کیفی و کمی شده است و ۳ برگزیده این استان نیز در مراسمی که به میزبانی استان فارس برگزار شد، تقدیر شدند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار