تازه های خبری :
کد خبر: ۶۳۰۶۸
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۷
شهرکرد- معاون امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: حرکت در مسیر رونق تولید مهمترین اولویت مسئولان در چهارمحال و بختیاری است.

به گزارش آرانیوز:الله کرم نصیری  با اشاره به اینکه حرکت در مسیر رونق تولید مهمترین اولویت مسئولان در چهارمحال و بختیاری است، اظهار داشت: رونق تولیدی زمینه ساز کاهش نرخ بیکاری در استان است.

وی عنوان کرد: بهره گیری از ظرفیت‌های استان برای سرمایه گذاری ضروری است و باید در این مسیر حرکت کرد.

معاون امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: توسعه صنایع تبدیلی و غذایی در استان موجب رونق تولید در استان می‌شود.

برگزاری ۶۰ نشست در راستای رفع موانع تولید در چهارمحال و بختیاری

وی ادامه داد: مهمترین برنامه‌های استان حمایت از بخش تولید، احیای واحدهای راکد و رفع موانع تولید است.

معاون امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: ۶۰ نشست در راستای رفع موانع تولید در چهارمحال و بختیاری برگزار شده است.

وی گفت: بهره گیری از ظرفیت‌های گردشگری، صنعتی، کشاورزی و… برای رونق اشتغال در استان مورد توجه جدی قرار گرفته است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار