تازه های خبری :
کد خبر: ۶۳۰۶۷
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۶
شهرکرد- معاون نظارت وبازرسی صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: ۲۳۰ مورد تخلف صنفی در چهارمحال و بختیاری کشف شد.

به گزارش آرانیوز:غلامرضا قائدامینی با اشاره به اینکه ۲۳۰ مورد تخلف صنفی در چهارمحال و بختیاری کشف شد، اظهار داشت: ارزش ریالی این تعداد تخلف ۲۵ میلیارد ریال است.

وی گفت: پرونده تخلف برای این متخلفان تشکیل شده است و متخلفان به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

معاون نظارت و بازرسی صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: گران فروشی و درج نکردن قیمت کالا از مهمترین تخلفات شناسایی شده در بخش اصناف استان است.

وی عنوان کرد: رسیدگی به شکایت‌های مردمی از اصناف از مهمترین اقدامات بازرسان است که هم اکنون به ۱۳۷ شکایت مردمی در استان رسیدگی شده است.

معاون نظارت و بازرسی صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: در حال حاضر نظارت از بازار در چهارمحال و بختیاری تشدید شده است و در دو شیفت صبح و بعد از ظهر در حال انجام است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار