تازه های خبری :
کد خبر: ۶۳۰۶۶
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۵
شهرکرد- مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به احتمال بالا آمدن آب رودخانه ها، گفت: دامداران و عشایر از استقرار در حاشیه رودخانه ها در استان چهارمحال و بختیاری پرهیز کنند.

به گزارش آرانیوز:مهران چراغ پور ر با اشاره به پیش بینی بارش برف و باران در چهارمحال و بختیاری، گفت: بارش برف و باران، رعد و برق و احتمال بارش تگرگ، وزش باد نسبتاً شدید تا شدید، کولاک، احتمال وقوع بهمن و رانش زمین در مناطق مستعد و کاهش دید و رخداد مه در چهارمحال و بختیاری وجود دارد.

وی گفت: بیشترین شدن سامانه بارشی در سطح استان به ویژه کوهرنگ، اردل، لردگان، خانمیرزا، فارسان، کیار، جنوب شهرستان بروجن پیش بینی می‌شود.

مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: فعال شدن این سامانه بارشی موجب لغزندگی سطح جاده‌ها، کاهش دید و اختلال در تردد محورهای کوهستانی و گردنه‌ها و بالا آمدن سطح آب رودخانه‌ها می‌شود.

وی ادامه داد: احتیاط در تردد جاده‌ای و پرهیز از سفرهای غیر ضروری، مجهز نمودن خودروها به تجهیزات زمستانه، عدم توقف در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها و اجتناب از صعود به ارتفاعات و توقف فعالیت‌های کوهنوردی ضروری است.

مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: تنظیم آب ورودی استخرهای پرورش ماهی، عدم استقرار در مجاورت ساختمان‌های در حال ساخت و تابلوهای مستقر در سطح شهر، عدم محلول پاشی و سمپاشی باغات و سایر اقدامات پیشگیرانه مورد توجه قرار گیرد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار