تازه های خبری :
کد خبر: ۶۲۹۸۷
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۴
گرگان- مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گلستان با بیان این که تاکنون موردی از کرونای انگلیسی در استان مشاهده نشده است، گفت: از مردم می خواهیم برای کنترل کرونا از سفرهای نوروزی پرهیز کنند.

به گزارش آرانیوز:علی متکی ظهر دوشنبه در خصوص آخرین وضعیت کرونا در استان اظهارکرد: در حال حاضر ۲۵۰ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری بوده که از این تعداد، ۵۲ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه و ۱۹ بیمار به دستگاه ونتیلاتور وصل هستند.

وی با بیان اینکه تاکنون گزارشی از ابتلای گلستانی ها به کرونای انگلیسی دریافت نشده، افزود: آمار بستری نسبت به هفته گذشته با کاهش نسبی مواجه شده است که این نشان از رعایت نسبی مردم از پروتکل های بهداشتی است.

متکی با نزدیک شده به ایام نوروز خاطرنشان کرد: همچنان از مردم می خواهیم با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و عدم سفرهای غیرضروری در عید نوروز، علاوه بر حفظ سلامتی خود و خانواده هایشان، از وقوع موج چهارم کرونا جلوگیری کنند.

وی در پایان گفت: رعایت موارد بهداشتی، استفاده از ماسک، شستن دست ها و شرکت نکردن در تجمعات، همچنان مطمئن ترین راه برای جلوگیری از انتقال ویروس کووید ۱۹ است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار