تازه های خبری :
کد خبر: ۶۲۹۸۳
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۶
کرمانشاه- مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری کرمانشاه گفت: امانت داری آرا، در انتخابات الکترونیکی افزایش می‌یابد.

به گزارش آرانیوز:جلیل بالایی صبح امروز در نشست هم اندیشی با رسانه‌های استان کرمانشاه با موضوع برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستاهای سال ۱۴۰۰ اظهار کرد: به منظور کاهش نگرانی مردم و اطمینان خاطر آن‌ها نسبت به موضوع امانت دارای آرا، شهر کرمانشاه جز هشت کلان شهر کشور است که تمامی مراحل انتخابات را به صورت الکترونیکی برگزار می‌کند.

وی افزود: مراحل اخذ رأی شامل رأی‌گیری، شمارش آرا، تجمیع و اعلام آن به صورت الکترونیکی و سیستمی بوده و کاندیداهای انتخابات نگرانی در مورد آرا خود نداشته باشند، زیرا که در این انتخابات نقش انسان به حداقل ممکن خواهد رسید.

مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری کرمانشاه با تاکید بر اصل بی‌طرفی در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای شهر و روستاها گفت: مردم نباید هیچ گونه رفتار شبهه انگیزی نسبت به انتخابات ببینند، لذا تمامی تذکرات به مجریان برگزاری انتخابات، فرمانداری‌ها و بخشداری‌های استان کرمانشاه ابلاغ شده و در صورت رؤیت هرگونه طرفداری توسط مسئولین امر، رسانه‌ها باید در این زمینه کمک کنند تا انتخاباتی پرشور و بی طرف برگزار شود.

وی با اشاره به لزوم قانونمداری ادامه داد: آگاهی از قانون در صورتی محقق می‌شود که آموزش‌های لازم به مجریان و بازرسان، عوامل برگزاری انتخابات، کاندیداها و حتی مردم داده شود، لذا آموزش به تمامی اقشار جامعه باید از هم اکنون شروع شده تا انتخاباتی سالم برگزار شود.

بالایی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه علاج دردهای کشور انتخابات پرشور و انتخاب اصلاح است، خاطرنشان کرد: مسئولین برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستاها باید با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری گام بردارند.

مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری کرمانشاه با تاکید بر اینکه شورای اسلامی شهر و روستا نهاد و تشکلی غیرسیاسی است، افزود: مردم باید از کسانی که صاحب تخصص و متعهد هستند و تاکنون میدان را برای سایر افراد خالی کردند بخواهند در این انتخابات نامزد شده تا در سرنوشت و سازندگی شهر و روستای محل زندگی خود سهیم شوند، شنیدن صدای گروه‌های مختلف که مطالبه‌گری می‌کنند در این راستا می‌تواند بسیار تأثیرگذار باشد.

بالایی با تاکید بر شفاف سازی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستاها بیان کرد: پاسخگویی به رسانه‌ها منجر به افزایش اعتماد عمومی و ایجاد آرامش در جامعه می‌شود، لذا اطلاع رسانی در این زمینه در دستور کار قرار دارد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار