تازه های خبری :
کد خبر: ۶۲۹۸۲
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۰
کرمانشاه- فرماندار شهرستان سنقر و کلیایی از ایجاد بیش از سه هزار و ۲۰۰ شغل طی سال جاری در این شهرستان خبر داد.

به گزارش آرانیوز:غلامرضا مرتضوی  با اشاره به ثبت مشاغل ایجاد شده در سامانه رصد اشتغال استان کرمانشاه اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ایجاد سه هزار و ۲۴۴ شغل در شهرستان سنقر و کلیایی در این سامانه ثبت شده است.

وی با بیان اینکه سهمیه اشتغال سال جاری شهرستان سنقر و کلیایی در سامانه رصد اشتغال استان کرمانشاه ۲ هزار و ۲۶۹ شغل بوده است، افزود: تحقق ۱۴۳ درصدی ثبت اشتغال دستگاه‌های اجرایی شهرستان سنقر و کلیایی در سامانه رصد اشتغال استان کرمانشاه مشهود است.

فرماندار شهرستان سنقر و کلیایی تصریح کرد: ثبت آمار مربوط به اشتغال این شهرستان در سامانه رصد بیش از سهمیه از پیش تعیین شده به دلیل استفاده از ظرفیت‌های ایجاد شده در حوزه یارانه دستمزد و مشوق‌های بیمه‌ای دولت است.

وی ادامه داد: آمار ثبت اشتغال در سامانه رصد توسط دستگاه‌های اجرایی شامل استخدام در ادارات، پرداخت تسهیلات اشتغالزایی، صدور مجوز برای فعالیت‌های صنعتی و صنفی، مهارت آموزی و اقدامات ترویجی جهاد کشاورزی است.

به گفته مرتضوی مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان سنقر و کلیایی باید در مدت باقیمانده از سال نسبت به بهبود شاخص‌های کسب و کار و استفاده از ظرفیت‌های باقیمانده در ارائه تسهیلات اقدام کنند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار