تازه های خبری :
کد خبر: ۶۲۹۸۱
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۶
کرمانشاه- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه گفت: نخستین مورد مبتلا به کرونای انگلیسی در کرمانشاه شناسایی شد.

به گزارش آرانیوز:ابراهیم شکیبا بعد از ظهر امروز  اظهار کرد: ️یک مورد بیمار مبتلا به ویروس جهش یافته کرونا موسوم به کرونا انگلیسی در کرمانشاه شناسایی شد.

وی افزود: ️نمونه آزمایش این بیمار با کیت‌های تشخیصی ویژه ویروس کرونا جدید در آزمایشگاه بررسی و ابتلای قطعی در وی تشخیص داده شد.

معاون دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه تصریح کرد: ️بیمار خانمی ۴۶ ساله کرمانشاهی و ساکن شهر کرمانشاه است که هفته گذشته به شهرستان ماهشهر استان خوزستان سفر کرده است.

شکیبا بیان کرد: ️تمام اقدامات لازم بر اساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت برای بررسی افراد نزدیک و اقدامات پیشگیری و کنترلی برای بیمار و اطرافیان او توسط دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه انجام شده و یا در حال انجام است.‌

وی با بیان شرایط حال عمومی این بیمار خاطر نشان کرد: ️حال عمومی این بیمار در حال حاضر مساعد است.

معاون دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه گفت: ️لازم است همه مردم با رعایت شدید تر و جدی تر دستورات بهداشتی از خود و خانواده شأن در برابر این ویروس خطرناک محافظت کنند.

شکیبا افزود: ویروس جهش یافته به مراتب خطرناک‌تر و با قدرت انتشار بالاتری است و اگر مردم مراعات نکنند، ممکن است استان کرمانشاه را در آستانه یک آزمون سخت قرار دهد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار