تازه های خبری :
کد خبر: ۶۲۹۵۹
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۴
شیراز - دومین انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی های استان فارس با انتخاب «حمید رضا جورکش» با ۲۷ رای به عنوان رئیس شورا برگزار شد.

به گزارش آرانیوز:عباس باباخانی، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری و دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان فارس در این جلسه گفت: در طی دو سال گذشته اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی زحمات فراوانی را متقبل شدند و در این مدت خدمات آموزشی و فرهنگی به اعضا شورای هماهنگی ارائه شده که در نوع خود قابل تقدیر است.

وی تصریح کرد: در تلاش هستیم تا همچنان نسبت به ارتقا جایگاه روابط عمومی در ادارات و دستگاه‌های دولتی اقدامات مؤثری را دنبال نمائیم که در همین زمینه موضوع ثبات شغلی و حفظ مسئولین روابط عمومی‌ها به دلیل ضرورت ثبات در امر روابط عمومی و به کار گیری تجارب و اطلاعات عمومی مدیران روابط عمومی به طور مستمر در دستگاه‌ها مورد توجه قرار گرفته است.

وی بیان کرد: روابط عمومی به خصوص در ایام شیوع بیماری کرونا در همه دستگاه‌ها مورد توجه ویژه قرار گرفت و توانست نقش اطلاع رسانی و ارتباط گیری دستگاه‌ها با افکار عمومی و مردم را به خوبی ایفا کند.

در ادامه جلسه، کاندیداهای دومین دوره شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان فارس خود را به اعضا معرفی کردند و در ادامه با اعلام اسامی کاندیداهای هیئت رئیسه پس از توزیع برگه تعرفه رأی انتخابات برگزار شد.

در این انتخابات که با حضور نماینده حراست استانداری، ابراهیم عباسی عضو شورای اطلاع رسانی استان و غلامرضا کمپانی والا مدیر روابط عمومی اداره کل استاندارد به عنوان اعضای هیئت نظارت در انتخابات برگزار شد؛ حمید جورکش مدیر کل روابط عمومی شهرداری شیراز و مهدی یزدانی رئیس روابط عمومی صدا و سیمای مرکز فارس با کسب ۲۷ رأی نفرات اول و حمیدرضا شعبانی، محمدرضا فتوت، ابراهیم اژدری، مجتبی دینی، حمید کریمی به عنوان اعضای اصلی هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی استان انتخاب شدند.

همچنین علی رضا واحدی پور بعنوان خزانه دار و اعظم السادات موسوی بازرس شورای هماهنگی تعیین شدند.

در پایان این مراسم لوح تقدیری با امضا استاندار فارس و رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان به اعضای هیئت رئیسه سابق شورای استان تقدیم شد.

کد خبر
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار