تازه های خبری :
کد خبر: ۶۲۹۳۵
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۱
شهرکرد- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: محدودیت‌های تردد در محور های ورودی چهارمحال وبختیاری برای جلوگیری از شیوع کرونا اعمال می شود.

به گزارش آرانیوز:اقبال عباسی شامگاه یک شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه محدودیت‌های تردد در محورهای ورودی چهارمحال و بختیاری برای جلوگیری از شیوع کرونا اعمال می‌شود، اظهار داشت: اعمال محدودیت‌های ترددی برای جلوگیری از ورود ویروس جهش‌یافته به استان از استان‌های دیگر به ویژه استان همجوار (خوزستان) انجام می‌شود.

وی با اشاره به اعمال محدودیت کرونایی در استان تاکید کرد: ادارات و دستگاه‌ها به مدت دو هفته با دوسوم نیرو فعالیت می‌کنند و مدیران دستگاه‌ها باید نسبت به رعایت پروتکل بهداشتی در ادارات توجه لازم را داشته باشند.

استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: سخت گیری ها و محدودیت‌های کرونایی در راستای جلوگیری از ورود ویروس جهش یافته کرونا به استان انجام می‌شود.

وی ادامه داد: طی بررسی‌های انجام شده شیوع کرونا در استان در حال افزایشی قرار گرفته است و هشت شهرستان استان در وضعیت زرد قرار گرفته اند.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: نظارت از واحدهای صنفی باید افزایش یابد و تمهیدات لازم برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سطح استان اندیشیده شود.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار