تازه های خبری :
کد خبر: ۶۲۹۳۴
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰
شهرکرد- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: ۴۸۸ واحد صنفی متخلف در زمینه بی توجهی به رعایت پروتکل های بهداشتی در چهارمحال و بختیاری در سالجاری پلمب شدند.

به گزارش آرانیوز:راشد جزایری  با اشاره به اینکه ۴۸۸ واحد صنفی در چهارمحال و بختیاری پلمب شدند، اظهار داشت: این واحدهای صنفی نسبت به رعایت پروتکل‌ها بهداشتی بی توجه بوده اند.

وی گفت: بیش از چهار هزار اخطاریه در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای واحدهای صنفی در استان چهارمحال و بختیاری صادر شده است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط واحدهای صنفی ضروری است و باید مدیران واحدهای صنفی این مهم را مورد توجه ویژه قرار دهند.

وی با اشاره به افزایش تردد در بازار استان برای خرید در آستانه سال نو، گفت: نظارت‌ها بازرسان برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سطح استان افزایش یافته است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد بیان کرد: استفاده از ماسک همچنان به عنوان مهمترین اقدام برای قطع زنجیره ابتلاء به شمار می‌رود و مردم همچنان این مهم را مورد توجه قرار دهند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار