تازه های خبری :
کد خبر: ۶۲۹۲۴
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۶
اشتهارد - فرماندار اشتهارد گفت: تأمین زیرساخت‌های ایجاد اشتغال برای جوانان به ویژه در روستاها امری ضروری است که باید به صورت ویژه در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش آرانیوز:فرهاد شیبک صبح سه‌شنبه در دیدار رئیس و اعضای شورای شهرستان اشتهارد که در فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: تأمین زیرساخت‌های ایجاد اشتغال برای جوانان به ویژه در روستاها امری ضروری است که باید به صورت ویژه در دستور کار قرار گیرد.

وی بر نقش مهم شورای شهرستان تأکید و بیان کرد: هماهنگی و همراهی اعضای شورای شهرستان می‌تواند در توسعه و عمران اشتهارد نقش بسزایی داشته باشد.

فرماندار اشتهارد تصریح کرد: برخی خدمات این شورا طی سال‌های گذشته دستاوردهای مثبتی داشت که باید استمرار داشته باشد.

وی با اشاره به انتخابات پیش رو ادامه داد: این انتخابات از اهمیت بالایی برخوردار است و مشارکت حداکثری مردم در این دوره نشان‌دهنده این خواهد بود که همه ما به ویژه شوراها فعالیت‌های خود را مفید و تأثیرگذار انجام داده‌اند.

فرماندار اشتهارد خاطرنشان کرد: شورای شهرستان با توجه به ارتباط خوبی که با مسئولان دارند می‌تواند شهرستان را در بسیاری از زمینه‌ها به ویژه مسائل عمرانی، فرهنگی، خدماتی و اجتماعی در مسیر توسعه قرار دهد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار