تازه های خبری :
کد خبر: ۶۲۹۲۳
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۵
کرج - استاندار البرز گفت: اردوگاه ماده ۱۶ البرز راه‌اندازی شده و باید فوراً نسبت به پذیرش معتادان متجاهر اقدام شود.

به گزارش  آرانیوز:عزیزالله شهبازی صبح دوشنبه در جلسه شورای هماهنگی مقابله با مواد مخدر با قدردانی از اقدامات و برنامه‌های اعضای این شورا اظهار کرد: با هماهنگی و انسجامی که بین مسئولان مربوطه شکل گرفت، پس از مصوبه جلسه قبل، ۷۲۱ معتاد متجاهر از سطح استان جمع‌آوری شدند.

وی با بیان اینکه این افراد در کمپ‌های ماده ۱۵ برای درمان و ترک اعتیاد بستری شدند تا چهره آلوده شهر برای مردم زیبا و امن شود، تصریح کرد: به‌واسطه این اقدام، جرایم خرد اعم از سرقت در استان کاهش چشمگیری داشت.

استاندار البرز با بیان اینکه عزمی جدی شکل گرفت تا با اجرایی شدن بیش از ۸۰ درصد مصوبات شورای هماهنگی مقابله با مواد مخدر، اقدامی ماندگار شکل بگیرد، خاطرنشان کرد: بر این اساس از وجود بخش خصوصی و سازمان صمت برای آموزش و ایجاد اشتغال بهبودیافتگان و افراد در حال ترک اعتیاد بهره‌برداری شد.

وی بیان کرد: با این اقدامات به ما اثبات شد که کمبود امکانات و اعتبارات نمی‌تواند سد راه انجام مأموریت‌ها و مسئولیت‌ها شود، بلکه باید با همدلی و اتحاد وارد میدان شد و از کمترین امکانات در این مسیر بیشترین بهره را برای کسب رضایتمندی مردم، داشت.

اعلام آمادگی سپاه البرز برای مشارکت در راه‌اندازی اردوگاه معتادان متجاهر

شهبازی گفت: سپاه امام حسن مجتبی (ع) نیز برای مشارکت در راه‌اندازی اردوگاه نگهداری از معتادان متجاهر اعلام آمادگی کرده است که باید با استفاده از تمامی ظرفیت‌های استان هر چه سریع‌تر برای این امر بهره‌برداری کنیم.

وی با بیان اینکه کارگروهی با مسئولیت معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری البرز شکل بگیرد و برای راه‌اندازی اردوگاه ماده ۱۶ برنامه‌ریزی شود، گفت: حتی یک روز هم مهم است و نمی‌توانیم درنگ کنیم، قراردادی منعقد شود و مسئولیت هر یک از اعضا مشخص شود و اردوگاه ماده ۱۶ تکمیل شود.

استاندار البرز با بیان اینکه باید فوری نسبت به پذیرش معتادان متجاهر اقدام شود و هم‌زمان نیز امکانات و تجهیزات تکمیل شود، اظهار کرد: از دستگاه قضا انتظار می‌رود که در این مسیر همراهی بیشتری داشته باشد.

وی با بیان اینکه ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار برای جمع‌آوری و ساماندهی معتادان متجاهر اختصاص دادیم و برای اردوگاه نیز همراهی خواهیم کرد، تصریح کرد: شهرداری‌ها و شوراهای اسلامی شهر در استان نیز وارد عمل شوند و بودجه‌ای برای اردوگاه به صورت ماهانه تخصیص دهند.

وی افزود: اردوگاه ماده ۱۶ البرز راه‌اندازی شده و برای تداوم و استمرار خدمات‌دهی در این کمپ باید تمامی مسئولان استان همراهی ویژه‌ای داشته باشند.

شهبازی برای تکمیل این اردوگاه از محل اعتبارات استان ۳۰۰ میلیون تومان دیگر تخصیص داد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار