تازه های خبری :
کد خبر: ۶۲۷۲۷
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۶
‌یزد- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد گفت: 8 هزار واحد مسکونی در یزد در قالب طرح اقدام ملی مسکن احداث می شود.

به گزارش آرانیوز:محسن صادقیان  با اشاره به دستاوردهای استان در حوزه های مختلف عمرانی با کمک کارفرمایان، پیمانکاران و مشاوران اظهار داشت: امروز افتخار می‌کنیم که با تلاش مهندسان رشته تاسیسات و گاز، ۹۹ درصد از شهرها و روستاهای استان از نعمت گاز برخوردار هستند.

وی با تاکید بر اینکه شاید کمتر استانی به این جایگاه دست یافته باشد، افزود: در حال حاضر در جهت دستیابی به صنعت سبز در استان حرکت می کنیم و با جدیت، گاز رسانی به صنایع استان دنبال می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار به دستاوردهای مهندسان یزدی در حوزه آب اشاره کرد و افزود: با این تلاش‌ها شاهد تحولات بسیاری در حوزه  تامین آب و مدیریت مصرف هستیم، با این تلاش‌ها و تلاش‌های مسئولان استان می توان گفت که در سالهای آینده دغدغه آب را نخواهیم داشت.

صادقیان از تلاشهای مهندسان حوزه برق نیز تقدیر کرد و گفت: تحولات بسیاری در حوزه برق از سوی مهندسان رقم خورده که باعث شده هم در حوزه تامین و هم در حوزه مصرف دستاوردهای خوبی حاصل شود، امروز روستایی را نداریم که از نعمت برق برخوردار نباشد.

وی با بیان اینکه  به همت مهندسان حوزه راه امروز همه روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان از راه دسترسی مناسب برخوردار هستند، اظهار داشت: در حال توسعه شبکه‌های بزرگراهی و آزادراهی در استان هستیم و بیش از ۴۵۰ کیلومتر بزرگراه در حال حاضر در استان در حال ساخت است که امیدواریم تا پایان دولت، ۲۰۰ کیلومتر آزاد راه را به بهره‌برداری برسانیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با اشاره به تلاش های مهندسان در حوزه مسکن افزود: احداث ۸ هزار واحد مسکونی در قالب طرح اجرای ملی مسکن در استان آغاز شده که اگر این طرح از ابتدای دولت شروع شده بود عملکرد بهتری را شاهد بودیم اما استان یزد در این حوزه نیز پیشتاز عمل کرده به طوری که در شب مبعث حضرت محمد(ص)، شاهد تحویل اولین فازهای طرح اقدام ملی مسکن در استان خواهیم بود و این در حالی است که اولین کلنگ طرح اقدام ملی مسکن اردیبهشت ماه به زمین خورده است.

صادقیان از تلاش‌های سازمان های مربوطه در حوزه ساخت و ساز تقدیر و اظهار امیدواری کرد: روزی فرا برسد که با تعامل سازمان نظام مهندسی با شهرداری، پروانه ساختمانی یک ماهه صادر شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با تاکید بر ضرورت همراهی مهندسان در پروژه‌های متعددی که در حوزه عمرانی اجرا می شود، افزود: همه باید تلاش کنیم تا شاهد رشد و پیشرفت یزد در مسیر عمران و آبادانی باشیم.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار