تازه های خبری :
کد خبر: ۶۲۶۸۹
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۷
شیراز- لیگ مسابقات مناظرات دانشجویی به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های علمی کاربردی و بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان فارس برگزار خواهد شد.

به گزارش آرانیوز:حجت الاسلام و المسلمین مهدی عابدی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های علمی کاربردی منطقه ۷ عصر چهارشنبه با اعلام این مطلب در جمع خبرنگاران، افزود: این مسابقه در راستای افزایش و کسب مهارت‌های ارتباطی، رشد و شکوفایی فرهنگ گفتگو و آشنایی با سیره اهل بیت (ع) در بین دانشجویان برگزار و شرکت برای همه دانشجویان آزاد است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه طی چند روز گذشته بازخوردهای خوبی از این برنامه داشته‌ایم، بیان کرد: امروزه حساسیت جامعه دانشجویی و تصمیم‌گیر برای تقویت فن بیان و سخنرانی ارتقا پیدا کرده و به همین دلیل شاهد توجه‌های خوبی از سوی انجمن‌های دانشجویان، فعالان فرهنگی و برخی مسئولان هستیم، لذا شاهد توسعه‌ی این مهارت در این قشر تأثیرگذار جامعه هستیم.

عابدی از دیگر اهداف برگزاری مسابقات سخنرانی را افزایش سطح مهارت‌های فردی، اجتماعی و علمی دانشجویان برشمرد.

ابراهیم شیشه گر دبیر اجرایی لیگ سخنرانی دانشجویی گفت: این مسابقه مهیج در ۷محور شامل: دانشجو مؤذن جامعه / دانشجوی سیب زمینی نیست!!، گفتمان انقلابی (انقلابی بودن و انقلابی ماندن)، تأثیرات برجام بر اقتصاد، تمدن نوین اسلامی- بیانیه گام دوم، عفاف و حیا و خط امام، برگزار و به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

وی افزود: مهلت ثبت نام لیگ سخنرانی دانشجویی نیز تا ۲۰ اسفند خواهد بود و رقابت بین شرکت کنندگان در تاریخ ۲۰ الی ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ انجام می‌پذیرد.

دبیر اجرایی لیگ سخنرانی دانشجویی نیز گفت: متقاضیان جهت ثبت نام نام، نام خانوادگی، رشته، نام دانشگاه خود و کلمه سخنرانی را تا تاریخ ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ به شماره ۰۹۲۱۱۷۲۸۱۲۵ ارسال نمایند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در این برنامه استعدادیابی نیز صورت می‌گیرد، بیان کرد: از بین شرکت کنندگانی که حائز رتبه شده یا به مرحله نهایی آن راه پیدا می‌کنند، دبیرخانه مسابقه آن‌ها راشناسایی کرده و به شبکه‌های تلویزیونی، رسانه‌ها و شرکت‌هایی که نیاز به افراد مستعد در زمینه فن بیان دارند معرفی می‌کند.

شیشه گر در پایان تصریح کرد: گرچه بحث استعدادیابی وظیفه اصلی دبیرخانه مسابقه نیست، اما سعی داریم توجه ویژه‌ای به افراد سختکوش و مستعد داشته باشیم و تا جایی که امکان داشته باشد به آن‌ها کمک خواهد شد

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار