کد خبر: ۶۲۶۷۱
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۶
مشهد - ویژه برنامه‌های حرم مطهر رضوی که هم‌زمان با فرارسیدن میلاد با سعادت امیرالمومنین(ع)، و به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی برگزار می شود، اعلام شد.

به گزارش آرانیوز:در شب میلاد امام علی (ع) ویژه برنامه‌های متعددی پیش بینی شده که قرائت زیارت امین الله، مدیحه سرایی، شعرخوانی، همخوانی گروه سرود گلدسته‌های حرم و سخنرانی حجت‌الاسلام ناصر رفیعی از جمله این برنامه‌ها است.

این مراسم ۶ اسفندماه پس از اقامه نماز مغرب و عشاء از ساعت ۱۸:۱۰ تا ۱۹:۱۵ در رواق بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

در سالروز میلاد این امام همام نیز مصادف با ۷ اسفندماه، مراسمی با حضور شاعر آئینی حسین مؤدب، مداحی امیر عارف و محمد جعفرنژاد و سخنرانی حجت‌الاسلام ناصر رفیعی پیش بینی شده است که از ساعت ۱۰:۲۰ در رواق حضرت زهرا (س) آغاز می‌شود.

در شام میلاد امام علی (ع) نیز زائران و مجاوران پس از اقامه نماز مغرب و عشاء در رواق بزرگ امام خمینی (ره) از بیانات حجت‌الاسلام ناصر رفیعی بهره‌مند خواهند شد.

دارالقرآن کریم حرم مطهر رضوی نیز در شب و روز میلاد حضرت علی (ع)، با برگزاری چند ویژه برنامه میزبان قرآن دوستان خواهد بود.

برگزاری محفل قرآنی «ام ابیها»، کارگاه هنری «همای رحمت»، انجام ختومات قرآنی، و برگزاری مسابقه «قرآن ناطق» از محوری ترین برنامه‌های قرآنی این ایام خواهد بود.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰