کد خبر: ۶۲۶۶۹
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳
مشهد - مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی از فعالیت ۴۵۰ مرکز نیکوکاری در استان خبر داد و گفت: راه اندازی مراکز نیکوکاری و مردمی کردن برخی از خدمات این نهاد با استقبال مردم استان مواجه شده است.

به گزارش آرانیوز:حبیب الله آسوده، با اشاره به مردمی بودن انقلاب اسلامی گفت: این نهاد از دستاوردهای انقلاب اسلامی است، که این امر نشان از توجه امام خمینی (ره) در رسیدگی به امور محرومان است و البته با همت مردم در کنار اعتبارات دولتی به نیازمندان ارائه خدمت می‌شود.

وی از فعالیت بیش از ۴۵۰ مرکز نیکوکاری در خراسان رضوی خبر داد و افزود: این مراکز با محوریت مردم و عموماً مساجد فعالیت دارند.

آسوده از کمک‌های مومنانه در قالب رزمایش مواسات و همدلی با مشارکت دستگاه‌های مختلف و با فرماندهی نماینده ولی فقیه در استان گفت و اظهار کرد: در این قالب و با مشارکت همه دستگاه‌ها، یک میلیون و ۴۰۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان و مددجویان توزیع شده است.

وی مردمی بودن و مردمی کردن فعالیت‌های کمیته امداد با هدف ترویج فرهنگ خیر و احسان را مطرح کرد و ادامه داد: کمک‌های نیکوکاران در حوزه مشارکت‌های مردمی با همکاری مراکز نیکوکاری و یا توسط دفاتر کمیته امداد به دست نیازمندان و مددجویان می‌رسد. که مراکز نیکوکاری به صورت مستقیم و فقط با نظارت کمیته امداد فعالیت دارند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰