تازه های خبری :
کد خبر: ۶۲۶۶۶
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹
بیرجند- مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی گفت: ۹۳ پروژه نیمه تمام ورزشی در استان وجود دارد که اتمام آن نیازمند ۱۱۰ میلیارد تومان منابع است.

به گزارش آرانیوز:حسن عزیزی صبح سه شنبه در نشست خبری اظهارکرد: وزیر ورزش و جوانان روزهای ششم و هفتم اسفندماه برای افتتاح و کلنگ زنی ۶۳ پروژه و شرکت در شورای راهبری اقتصاد مقاومتی مهمان خراسان‌جنوبی خواهند بود.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه از این ۶۳ پروژه ۱۱ پروژه کلنگ زنی کلنگ افتتاحی است، بیان‌کرد: همچنین از این تعداد پروژه ۱۱ تای آن به صورت مشارکتی در شهرهای درمیان، نهبندان و سربیشه با مشارکت نهادهایی چون بنیاد علوی و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) احداث شده است.

عزیزی گفت: مساحت پروژه‌های قابل افتتاح در این سفر ۷۷ هزار و ۷۰۰ مترمربع است که با اعتباری در حدود ۴۶ میلیارد و ۵۰۲ میلیون تومان به اتمام رسیده است.

وی اظهارکرد: مساحت پروژه‌های کلنگ‌زنی نیز ۶۹ هزار و ۴۰۰ مترمربع است که پیش بینی می‌شود ساخت آن ۳۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز داشته باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: در سفر وزیر ورزش و جوانان به خراسان‌جنوبی چهارخانه جوان در شهرهای سربیشه، سرایان، طبس و بیرجند به بهره‌برداری می‌رسد تا جوانان این مناطق در راستای رشد اجتماعی از آن استفاده کنند.

عزیزی با بیان اینکه سرانه فضاهای ورزشی در خراسان‌جنوبی هم اکنون ۳۸ سانتی‌متر مربع است، گفت: با افتتاح پروژه‌های در نظر گرفته شده برای سفر وزیر سرانه فضاهای ورزشی استان به ۴۵ سانتی‌متر مربع می‌رسد که تا سرانه کشور (یک متر مربع) هنوز فاصله دارد.

وی در خصوص پروژه‌های نیمه تمام ورزشی در خراسان‌جنوبی اظهارکرد: در حال حاضر ۹۳ پروژه نیمه تمام ورزشی در استان وجود دارد که اتمام آن نیازمند ۱۱۰ میلیارد تومان منابع است.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی بیان‌کرد: برخی از این پروژه‌ها چون استخر سرپوشیده بشرویه، استخر سرپوشیده خوسف، سالن ورزشی شمال شهر بیرجند، سالن ورزشی تیغاب قاین و سالن ورزشی آیسک سرایان حدود ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

عزیزی گفت: تلاش و برنامه‌ریزی ما بر این است که تا دهه فجر ۱۴۰۰ تمامی پروژه‌هایی که ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است به بهره‌برداری برسد.

وی یادآور شد: همچنین در سفر وزیر ورزش و جوانان به خراسان‌جنوبی ۲۵ خانه ورزش روستایی نیز افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بسته خبری انتخابات ریاست جمهوری ودر مسیر پاستور/ورود شوالیه هسته ای ایران معادلات انتخابات ریاست جمهوری اصولگرایان و اصلاح طلبان را به زد!./عباسی دوانی دانشمند بزرگ هسته ای ایرانی شاه بیت انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/سردرگمی جریانات سیاسی کشور و کاندیداهای ریاست جمهوری از زمان ورود و شروع تبلیغات ‌فریدون عباسی دوانی مرد هسته ای ایران ظرف ۴۸ ساعته گذشت به هم ریختند./ تماسهای شخصیتهای کشوری و لشکری و نمایندگان مجلس با فریدون عباسی /بازار نظرسنجی و ارزیابی کاندیداها هر چه به زمان ثبت نام و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نزدیک می شویم داغ تر می شود./ابراهیم رئیسی/علی لاریجانی/فریدون عباسی دوانی/رستم قاسمی/ محمد باقر قالیباف/سعیدمحمد/محسن رضایی/محمد جواد ظریف/امیر حسین قاضی زاده هاشمی/برپایی ستاد انتخابات در هیات رئیسه پارلمان صدای اعتراض نمایندگان مجلس هم در آورد./بهارستان ستاد انتخاباتی شد./اصلاح طلبان به دنبال بازی پنهان؟/صف کاندیداهای اصولگرا هر روز طولانی تر می شود./ارسال دعوتنامه شورای وحدت برای ۱۰ کاندیداهای ریاست جمهوری/ضرغامی اصولگرا در دقیقه ۹۰رنگ عوض کرد و به صورت مستقل وارد گود انتخابات ریاست جمهوری شد

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار