کد خبر: ۶۲۵۱۹
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۴
بیرجند- مدیرکل گمرکات خراسان جنوبی گفت: مسافران ورودی از گمرک ماهیرود ۸۰ درصد و مسافران خروجی ۷۳ درصد طی ۱۰ ماهه سال جاری کاهش داشته است.

به گزارش آرانیوز:حسن رحیمی‌زاده  اظهار کرد: در حوزه امانات پستی در گمرکات استان از ابتدای امسال تعداد ۷۱ فقره اظهارنامه صادراتی به ارزش سه هزار و ۵۶۲ دلار و به وزن ۲۸۴ کیلوگرم تشکیل شده است.

مدیرکل گمرکات خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل از نظر تعداد اظهارنامه ۳۶ درصد کاهش، از نظر ارزش چهار درصد افزایش و از نظر وزن ۲۹ درصد کاهش داشته است.

رحیمی زاده با اشاره به عمده کالاهای صادره شده در بخش امانات پستی خشکبار، لوازم بهداشتی، کفش، گوشی همراه و. بوده است، افزود: همچنین در حوزه امانات پستی از ابتدای امسال تعداد ۱۱ فقره اظهارنامه وارداتی به ارزش دو هزار و ۸۸۷ دلار به وزن ۴۸ کیلوگرم تشکیل شده است.

وی گفت: این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل از نظر تعداد اظهارنامه ۵۴ درصد و از نظر ارزش ۷۹ درصد کاهش و از نظر وزن ۲۰ افزایش را نشان می‌دهد.

مدیرکل گمرکات خراسان‌جنوبی افزود: کشور مقصد و مبدأ صادرات و واردات امانات پستی مجارستان، انگلستان، کانادا، آلمان، سنگاپور و… بوده است.

وی اظهارکرد: از ابتدای امسال به چهار هزار و ۵۷۹ نفر مسافر ورودی و چهار هزار و ۹۲۴ نفر مسافر خروجی از گمرک ماهیرود خدمات گمرکی ارائه و تشریفات مسافری امور گمرکی انجام شده است.

رحیمی زاده یادآور شد: این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل از نظر مسافرین ورودی ۸۰ درصد و مسافرین خروجی ۷۳ درصد کاهش داشته است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰