تازه های خبری :
کد خبر: ۶۲۵۱۳
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱
شهرکرد- مدیر درمان تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: شش میلیون نفر از خدمات درمانی تامین اجتماعی در این استان بهره مند شدند.

به گزارش آرانیوز:محمود فروزنده  اظهار داشت: سازمان تأمین اجتماعی بنا بر تکالیفی همچون اسناد بالادستی و برنامه ششم توسعه، به سمت دولت الکترونیک حرکت کرده است.

وی گفت: این امر موجب حذف مراجعات بیمه‌شدگان خواهد شد و در همین راستا اقدام به راه‌اندازی سامانه نسخه الکترونیک کرده است.

وی بیان کرد: ابتدا پزشکان به سامانه این طرح مراجعه می‌کنند و فرایند ثبت نام را انجام می‌دهند پس از آن پزشکان در مطب و درمانگاه می‌توانند نسخه الکترونیک صادر کنند.

مدیر درمان تأمین اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: بیماران نیز با ارائه کد ملی و مدرک شناسایی عکس دار یا جلد دفترچه بیمه به مراکز درمانی مراجعه کنند.

وی ادامه داد: در بستر الکترونیک نسخه‌هایی که توسط پزشکان صادر می‌شود به مراکز خدمات درمانی و پاراکلینیک ها در سراسر کشور ارجاع داده می‌شود و بیمار با ارائه کد ملی در داروخانه و مراکز پاراکلینیک می‌تواند خدمات دریافت کند.

وی گفت: بیش از نیمی از جمعیت استان بیمه شده تأمین اجتماعی هستند.

وی ادامه داد: در ۹ ماه ابتدای امسال بیش از دو میلیون نفر در بخش مستقیم و بیش از چهار میلیون نفر در بخش غیر مستقیم به مراکز درمانی مراجعه داشتیم.

مدیر درمان تأمین اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: الکترونیکی شدن هزینه‌های سازمان را چندان کاهش نمی‌دهد تنها صرفه جویی در کاغذ است و مهم‌تر از همه رفت و آمد بیماران را کاهش می‌دهد.

وی در خصوص مزایای حذف دفترچه برای بیماران گفت: رفت آمد بیماران به مراکز برای دریافت دفترچه کم شده به ویژه در موارد اورژانسی، اشتباه در تجویز و نسخه خوانی‌ها قطعاً برطرف می‌شود که اشتباهات زیاد است.

وی گفت: پزشک دسترسی به سابقه برایش راحت است و ۸۰ درصد حق الزحمه هزینه پزشکان به صورت آنلاین ظرف ۲۴ واریز می‌شود و ۲۰ درصد تا دهم ماه بعد واریز می‌شود.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بسته خبری انتخابات ریاست جمهوری ودر مسیر پاستور/ورود شوالیه هسته ای ایران معادلات انتخابات ریاست جمهوری اصولگرایان و اصلاح طلبان را به زد!./عباسی دوانی دانشمند بزرگ هسته ای ایرانی شاه بیت انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/سردرگمی جریانات سیاسی کشور و کاندیداهای ریاست جمهوری از زمان ورود و شروع تبلیغات ‌فریدون عباسی دوانی مرد هسته ای ایران ظرف ۴۸ ساعته گذشت به هم ریختند./ تماسهای شخصیتهای کشوری و لشکری و نمایندگان مجلس با فریدون عباسی /بازار نظرسنجی و ارزیابی کاندیداها هر چه به زمان ثبت نام و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نزدیک می شویم داغ تر می شود./ابراهیم رئیسی/علی لاریجانی/فریدون عباسی دوانی/رستم قاسمی/ محمد باقر قالیباف/سعیدمحمد/محسن رضایی/محمد جواد ظریف/امیر حسین قاضی زاده هاشمی/برپایی ستاد انتخابات در هیات رئیسه پارلمان صدای اعتراض نمایندگان مجلس هم در آورد./بهارستان ستاد انتخاباتی شد./اصلاح طلبان به دنبال بازی پنهان؟/صف کاندیداهای اصولگرا هر روز طولانی تر می شود./ارسال دعوتنامه شورای وحدت برای ۱۰ کاندیداهای ریاست جمهوری/ضرغامی اصولگرا در دقیقه ۹۰رنگ عوض کرد و به صورت مستقل وارد گود انتخابات ریاست جمهوری شد

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار