تازه های خبری :
کد خبر: ۶۲۵۰۱
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۳
کرج - استاندار البرز گفت: طالقان فاقد بیمارستان است و ایجاد این امکان یک مطالبه دیرینه مردمی محسوب می‌شود که موانع احداث آن رفع شد.

به گزارش آرانیوز:عزیزالله شهبازی در جلسه بررسی و رفع موانع احداث بیمارستان طالقان و تعریض بلوار جمهوری که روز یکشنبه با حضور رئیس مرکز عمران، املاک و مستغلات دانشگاه آزاد اسلامی در سالن جلسات استاندار برگزار شد، اظهار کرد: بیمارستان، یک مطالبه جدی از سوی مردم طالقان است و بر همین مبنا باید به صورت ویژه در دستور کار قرار گیرد.

وی بیان کرد: مراحل اولیه اخذ موافقت برای احداث این بیمارستان طی مکاتبات و پیگیری‌های حضوری محقق شده و جانمایی لازم صورت گرفته است.

استاندار البرز تصریح کرد: مکانی که برای این امر مناسب بود یکی از املاک متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی است و استفاده‌ای نیز از آن نمی‌شد.

وی خاطرنشان کرد: اکنون طی رایزنی با رئیس مرکز عمران، املاک و مستغلات دانشگاه آزاد اسلامی دستور واگذاری این ملک دریافت شد و در انتظار اعلام قیمت از سوی دانشگاه هستیم که مقرر شد ظرف ۴۸ ساعت اعلام می‌شود.

وی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی البرز نیز برای استقرار تجهیزات و نیروی لازم، اعلام آمادگی کرده است، گفت: پیگیری‌های لازم در این باره صورت گرفته است و امیدواریم به زودی شاهد خودن کلنگ این پروژه باشیم.

وی افزود: تعریض بلوار جمهوری در کرج نیز در تعارض با دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج بود که در این نشست موافقت این امر نیز برای سهولت در تردد مردم، دریافت شد.

برای واگذاری ملک دانشگاه آزاد به بیمارستان هیچ مشکلی نداریم

عباسی رئیس مرکز عمران، املاک و مستغلات دانشگاه آزاد اسلامی نیز در ادامه این جلسه گفت: انگیزه، جدیت و تلاش دلسوزانه شهبازی، نگاه و مساعدت بنده را به سمت ساخت بیمارستان طالقان و گره‌گشایی از پروژه راه‌سازی این استان معطوف کرد.

وی اضافه کرد: بر این اساس نهایت همراهی را با تمامی پیشنهادات و اقدامات البرز در راستای توسعه استان و رفع موانعی که دانشگاه در آن دخیل است، خواهیم داشت.

عباسی گفت: برای واگذاری ملک دانشگاه آزاد به بیمارستان هیچ مشکلی نداریم، همچنین موافق تعریض بلوار جمهوری با بهره‌برداری از اراضی مربوط به دانشگاه هستیم.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار