کد خبر: ۶۲۴۰۶
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۲
مشهد - مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: تاکید ما بر ایجاد تصفیه خانه های محلی است و برای ایجاد ۱۵ تصفیه خانه موافقت شده اما شهرداری مشهد این تعداد را تجمیع کرده است.

به گزارش آرانیوز:تورج همتی در خصوص توسعه تصفیه خانه‌های محلی و نقش آن در محیط زیست شهر مشهد اظهار کرد: ایجاد تصفیه خانه‌های محلی یک اقدام ارزشمند زیست محیطی است که به واسطه آن می‌توان از ظرفیت فاضلاب‌های محلی استفاده کرد.

وی افزود: با توجه به اینکه بخشی از آبیاری فضای سبز از طریق آب شرب انجام می‌شود، می‌تواند با استفاده از این ظرفیت از آب تصفیه شده برای آبیاری حوزه کشاورزی و فضای سبز شهری استفاده کرد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی بیان کرد: تاکید ما بر ایجاد چنین تصفیه خانه‌هایی است و تاکنون بر ایجاد ۱۵ تصفیه خانه موافقت شده است اما شهرداری این تعداد را تجمیع کرده اما تاکید ما بر اجرای همان ۱۵ تصفیه خانه است.

همتی خاطرنشان کرد: ضمن اینکه ایجاد تصفیه خانه‌های محلی و گام‌های کوچک می‌تواند در مبحث کلان سهم به سزایی در کاهش آلودگی‌های فاضلابی داشته باشد و حتی ما بر ایجاد چنین مکان‌هایی در نزدیکی مجتمع‌های صنعتی نیز تاکید داریم تا فاضلاب‌ها به صورت استاندارد دفع شود.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰