تازه های خبری :
کد خبر: ۶۲۳۹۹
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹
شهرکرد- سرپرست معاونت بازرسی، نظارت و مبارزه با کالای قاچاق سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: ۸۰ اکیپ بازرسی بر روی بازار شب عید چهارمحال و بختیاری نظارت دارند.

به گزارش آرانیوز:قائد امینی با اشاره به اینکه ۸۰ اکیپ بازرسی بر روی بازار شب عید چهارمحال و بختیاری نظارت دارند، اظهار داشت: این اکیپ‌های بازرسی شامل ۴۰ بازرس صمت و ۱۲۰ بسیجی است.

وی بیان کرد: طرح بازرسی ویژه از بازار استان آغاز شده است و تا ۳۱ فروردین ماه در این استان ادامه دارد.

سرپرست معاونت بازرسی، نظارت و مبارزه با کالای قاچاق سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: طرح نظارت ویژه بازرسی در راستای جلوگیری از تخلف اصناف در زمینه گران فروشی، کم فروشی، رعایت پروتکل‌های بهداشتی و… برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: بیشترین واحدهای صنفی در شهرستان‌های شهرکرد و بروجن قرار دارد و نظارت‌های بیشتری در این دو شهرستان انجام می‌شود.

سرپرست معاونت بازرسی، نظارت و مبارزه با کالای قاچاق سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: نظارت‌ها و بازرسی‌ها به صورت مستمر در این استان انجام می‌شود.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار