تازه های خبری :
کد خبر: ۶۲۳۸۸
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱
کرج - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز گفت: در حال حاضر تمامی محورهای استان باز هستند و هیچ‌گونه انسدادی وجود ندارد.

به گزارش آرانیوز:گودرز محمودی  با اشاره به وضعیت ترافیکی محورهای استان البرز اظهار کرد: ترافیک در تمامی محورهای استان در به صورت روان در جریان است.

وی بیان کرد: در محورهای کوهستانی البرز به ویژه محور کرج - چالوس و گردنه طالقان شاهد بارش برف بودیم که با اجرای عملیات برف‌روبی و شن و نمک‌پاشی توسط عوامل راهداری مانع از انسداد این محورها شدیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز تصریح کرد: در حال حاضر تمامی محورهای استان باز هستند و هیچ‌گونه انسدادی وجود ندارد.

وی متذکر شد: رانندگان از مسافرت به جز موارد ضروری پرهیز کنند و در صورت تردد در محورهای کوهستانی و برف‌گیر استان حتماً تجهیزات ایمنی به ویژه زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار