تازه های خبری :
کد خبر: ۶۲۲۷۸
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱
بیرجند- رئیس پارک علم و فناوری خراسان جنوبی گفت: نخبگان جوان در حوزه اعطای مجوز و خرید محصول نیاز به حمایت دارند.

به گزارش آرانیوز:محمدعلی ناصری پیش از ظهر چهارشنبه در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی اظهارکرد: پارک علم و فناوری سال ۹۲ تأسیس شده است ولی ارائه خدمات به اندیشمندان جوان منوط به استقرار آنان در محیط پارک است.

رئیس پارک علم و فناوری خراسان جنوبی بیان کرد: این مسئله مستلزم آن است که ما مکانی برای استقرار آنان داشته باشیم که در این زمینه در گذشته با مشکلاتی رو به رو بودیم.

ناصری با بیان اینکه این مشکل مکان استقرار نخبگان و اندیشمندان جوان در طبس و فردوس حل شده است، ادامه‌داد: در شهرستان قاین نیز هر چند ساختمانی در اختیار داریم ولی در ملکیت آن مسائل و مشکلاتی وجود دارد که هنوز مرتفع نشده است.

مسئله مهم تبدیل علم به شغل و کارآفرینی است

وی با تأکید بر بنیه علمی نخبگان جوان گفت: نخبگان جوان ما توان علمی بالایی دارند ولی مسئله و موضوع مهم تبدیل این علم به شغل و کارآفرینی است.

رئیس پارک علم و فناوری خراسان‌جنوبی با اشاره به آسیب‌های اقتصاد دولتی اظهار کرد: نخبگان جوان ما در زمینه مجوزها و خرید محصولات نیاز به حمایت دارند که این موضوع در خراسان‌جنوبی نیاز به فرهنگ‌سازی دارد.

ناصری بیان‌کرد: ۱۱۰ عنوان قانون حمایتی از نخبگان جوان داریم که اجرای همه آن‌ها منوط به استقرار آنان در پارک است و از این رو موضوع مکان برای شرکت‌های دانش بنیان حائز اهمیت است.

مرتضی عظیمی فرد، مسئول بسیج علمی و پژوهشی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان‌جنوبی اظهارکرد: علم زمینه ساز قدرت کشور است.

حمایت از پنج طرح در مرکز رشد و خلاقیت

وی با بیان اینکه بسیج علمی و پژوهشی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی مرکز رشد و خلاقیت را برای تبدیل ایده به محصول راه اندازی کرده است، گفت: در سال جاری پنج طرح در این مرکز حمایت شد.

مسئول بسیج علمی و پژوهشی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان‌جنوبی با تأکید بر اینکه خانه نخبگان ما نیز در دو حوزه فنی و علوم انسانی فعالیت می‌کند، اظهار کرد: مرکز هدایت و حمایت موضوعی بسیج علمی و پژوهشی نیز در حوزه شیر شتر و گیاهان دارویی اقدامات ارزشمندی انجام داده است.

عظیمی‌فرد یادآور شد: ما در گذشته در حوزه فنی ورود بسیار خوبی داشتیم ولی به واسطه اهمیت علوم انسانی به عنوان اولین استان خانه نخبگان علوم انسانی را نیز راه‌اندازی کردیم.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بسته خبری انتخابات ریاست جمهوری ودر مسیر پاستور/ورود شوالیه هسته ای ایران معادلات انتخابات ریاست جمهوری اصولگرایان و اصلاح طلبان را به زد!./عباسی دوانی دانشمند بزرگ هسته ای ایرانی شاه بیت انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/سردرگمی جریانات سیاسی کشور و کاندیداهای ریاست جمهوری از زمان ورود و شروع تبلیغات ‌فریدون عباسی دوانی مرد هسته ای ایران ظرف ۴۸ ساعته گذشت به هم ریختند./ تماسهای شخصیتهای کشوری و لشکری و نمایندگان مجلس با فریدون عباسی /بازار نظرسنجی و ارزیابی کاندیداها هر چه به زمان ثبت نام و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نزدیک می شویم داغ تر می شود./ابراهیم رئیسی/علی لاریجانی/فریدون عباسی دوانی/رستم قاسمی/ محمد باقر قالیباف/سعیدمحمد/محسن رضایی/محمد جواد ظریف/امیر حسین قاضی زاده هاشمی/برپایی ستاد انتخابات در هیات رئیسه پارلمان صدای اعتراض نمایندگان مجلس هم در آورد./بهارستان ستاد انتخاباتی شد./اصلاح طلبان به دنبال بازی پنهان؟/صف کاندیداهای اصولگرا هر روز طولانی تر می شود./ارسال دعوتنامه شورای وحدت برای ۱۰ کاندیداهای ریاست جمهوری/ضرغامی اصولگرا در دقیقه ۹۰رنگ عوض کرد و به صورت مستقل وارد گود انتخابات ریاست جمهوری شد

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار