تازه های خبری :
کد خبر: ۶۲۲۷۶
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۷
شهرکرد- مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: ۱۴۵ رویداد ملی ورزشی در چهارمحال و بختیاری طی سه سال گذشته برگزار شد.

به گزارش آرانیوز:حمید کریمی بعد از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه ۱۴۵ رویداد ملی ورزشی در چهارمحال و بختیاری برگزار شد، اظهار داشت: شیوع کرونا در استان سبب شد طی یک سال گذشته برگزاری مسابقات و رویدادهای ورزشی کاهش یابد.

وی ادامه داد: چهارمحال و بختیاری توانمندی‌ها بالایی برای برگزاری رقابت‌های ملی و کشور دارد و این استان به علت قرار گرفتن در ارتفاعات زمینه برگزاری اردوهای تیم ملی را دارد.

مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری بیان کرد: چهارمحال و بختیاری به عنوان اردو بام و کمپ تمرین در ارتفاع ورزش کشور است و این امر یک ظرفیت بسیار مهم برای استان به شمار می‌رود.

وی ادامه داد: تکمیل طرح‌های نیمه تمام در چهارمحال و بختیاری زمینه ساز توسعه ورزش در استان است.

مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: تخصیص اعتبارات و اجرای پروژه‌های نیمه تمام با جدیت در حال پیگیری است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار