تازه های خبری :
کد خبر: ۶۲۲۰۵
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۷
یزدـ استاندار یزد خواستار شکسته شدن انحصار مجوزهای حوزه دام، طیور و آبزیان شد.

به گزارش آرانیوز:محمدعلی طالبی بعدازظهر یکشنبه در جلسه کارگروه ستاد تنظیم بازار استان یزد که با حضور تابش، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، با اشاره به مشکلات موجود در زمینه تامین مرغ مورد نیاز استان یزد اظهار داشت: این توقع وجود دارد که مرغداری‌هایی که از حمایت‌های دولت بهره‌مند می‌شوند، نسبت به تامین نیاز بازار نیز تعهد داشته باشند.

وی با بیان اینکه تامین نهاده‌های دام و طیور مهمترین دغدغه تولیدکنندگان است، عنوان کرد: جهاد کشاوری باید در این زمینه فعال‌تر عمل کند و رصد کافی داشته باشد تا نهاده‌ها به موقع به دست مرغداران برسد.

طالبی در مورد مجوزهای دام و طیور و آبزیان نیز بیان کرد: لازم است انحصاری که اکنون وجود دارد، شکسته شود تا رونق تولید را در برخی بخش‌ها با فعال شدن ظرفیت‌های موجود شاهد باشیم.

 وی یادآور شد: در مورد تنظیم بازار مرغ و تخم مرغ چندین بار تقاضای تشکیل کارگروه تنظیم بازار منطقه‌ای داشته ایم و به نظر می رسد در صورت تحقق این امر، با هماهنگی بهتری بتوانیم امور را ساماندهی کنیم.

استاندار یزد ددر بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر لزوم توسعه انبارها در استان یزد عنوان کرد: در زمینه انبار در یزد با مشکل مواجه هستیم و باید انبارهایی برای شرکت پشتیبانی امور دام تهیه شود که لازم است حمایت‌های دولتی جدی از کسانی که قصد سرمایه گذاری در این زمینه دارند، در قالب صدور مجوز و ارائه تسهیلات، صورت گیرد.

طالبی در مورد تصفیه روغن و غلات نیز بیان کرد: اقداماتی در استان یزد در حال انجام است و امیدواریم بتوانیم این بخش از ظرفیت استان را نیز فعال کنیم.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار