تازه های خبری :
کد خبر: ۶۲۰۸۲
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۷
یزدـ نماینده مردم تفت و میبد در مجلس گفت: با تدابیری که در مورد تامین کالاهای اساسی اندیشیده شده، امیدوار به افت قیمت‌ها هستیم.

به گزارش آرانیوز:سیدجلیل میرمحمدی عصر امروز در نشست مجازی خانه مطبوعات یزد در پاسخ به سوال مهر در مورد برنامه مجلس انقلابی برای ورود به بحث گرانی و قیمت گذاری بی‌منطق بر برخی کالاها اظهار داشت: علل تورم در بازار از یک سو ناشی از تحریم‌های ظالمانه دشمن و از سوی دیگر برخی سو مدیریت‌ها در داخل کشور است.

وی با تاکید بر لزوم حمایت دولت از تولید داخل و برنامه ریزی مناسب در زمینه تأمین کالاهای اساسی بیان کرد: امیدوار به اهتمام بیشتر در این زمینه و افت قیمت‌ها هستیم.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در مورد اظهار نظرهای اخیر وزرای اطلاعات و ارتباطات بیان کرد: طرح برخی مسائل به صلاح جامعه نیست زیرا باعث بروز شائبه و نگرانی در بین مردم می‌شود.

میرمحمدی ادامه داد: اگر هم‌افزایی مناسبی بین مسئولان بود، بسیاری از مشکلات مردم حل می‌شد زیرا برخی فقط خود را مبرا می‌کنند و توپ را به زمین دیگری می‌اندازند که این اقدام شایسته نیست و مشکلی را حل نمی‌کند.

وی در مورد ارتباط دولت و مجلس نیز بیان کرد: فضای همدلی خوبی بین دولت و مجلس وجود دارد که امیدوارم آثار مثبت آن را شاهد باشیم.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مورد شیوع کرونا و موفقیت استان یزد در مورد کنترل این بیماری نیز بیان کرد: نمره قبولی به ستاد استانی مقابله با کرونا می‌دهم، هر چند شاید می‌توانستیم بهتر نیز عمل کنیم ولی با این حال، تعامل خوبی بین مدیران استان در این زمینه وجود دارد.

میرمحمدی تصریح کرد: در ابتدای شیوع کرونا برخی بیمارستان‌های استان فاقد زیرساخت‌های لازم برای مدیریت این بیماری بودند اما اکنون در صورت بروز پیک دیگری، آمادگی مناسبی داریم که قابل مقایسه با قبل نیست.

وی ادامه داد: ده‌ها میلیارد تومان زیرساخت، تأمین نیروی انسانی و … از اتفاقاتی است که با شیوع کرونا در حوزه بهداشت و درمان یزد رقم خورد.

نماینده مردم تفت و میبد همچنین به سوالات خبرنگاران این دو شهرستان در مورد مسائل و مشکلات موجود در تفت و میبد پاسخ داد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار