تازه های خبری :
کد خبر: ۶۱۸۱۹
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸
اردکان ـ رئیس ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان اردکان گفت: امسال به دلیل شیوع کرونا، راهپیمایی ۲۲ بهمن به صورت خودرویی در اردکان برگزار می شود.

به گزارش آرانیوز:حجت الاسلام محمدحسین حاجی اسماعیلی اظهار داشت: راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ساعت ۱۰ صبح در اردکان به صورت خودرویی آغاز می شود.

وی عنوان کرد: مسیر راهپیمایی از بلوار ولیعصر(عج) آغاز می شود و از مسیرهای میدان امام علی(ع)، میدان امام حسین (ع)، میدان چادرملو، بلوار شهید عاصی زاده، میدان شهدا، میدان آیت الله خاتمی عبور می کند و پس از توقفی کوتاه، قطعنامه در میدان شفق قرائت می شود.

حاجی اسماعیلی یادآور شد: در روستاهای کم جمعیت با نظر بخشداران و دهیاران می توان به صورت پیاده و با رعایت فاصله اجتماعی، راهپیمایی امسال را برگزار کرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی اردکان در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: یکی ازویژگی های انقلاب اسلامی ایران، داشتن اهداف بلندمدت و جهانی است.

وی با بیان اینکه امت انقلابی به هیچ وجه از تحقق آرمان‌های انقلاب دست نخواهند کشید تا پرچم انقلاب را به دست صاحب اصلی آن بسپارند، تصریح کرد: مردم اردکان نیز همچون مردم سایر نقاط ایران اسلامی، وفادار به آرمان‌های انقلاب در مسیر تحقق اهداف انقلاب گام بر می دارند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار