تازه های خبری :
کد خبر: ۶۱۵۶۰
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۷
یزدـ همزمان با ایام الله دهه فجر، پایانه صادراتی کاشی و سرامیک در میبد، قطب تولید کاشی و سرامیک کشور کلنگ‌زنی شد.

به گزارش آرانیوز:، عملیات اجرایی پایانه صادراتی کاشی و سرامیک کشور در زمینی به مساحت ۶۸ هکتار روز چهارشنبه با حضور معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرستان میبد آغاز شد.

پایانه صادراتی کاشی و سرامیک استان یزد با سرمایه گذاری ۴۰۰ میلیارد تومان آغاز شده و پیش‌بینی می شود در دهه فجر سال آینده بهره برداری شود.

استاندار یزد در این مراسم با اشاره به اینکه پیگیری این پروژه از سال ۹۳ آغاز شده است، اظهار داشت: امیدواریم عملیات اجرایی این پروژه هر چه سریع‌تر به پایان برسد و قطب تولید کاشی و سرامیک کشور به پایانه صادراتی مجهز شود.

محمدعلی طالبی بیان کرد: با افتتاح و بهره برداری از این طرح، شاهد تاثیرگذاری خوبی در حوزه صادرات کاشی و سرامیک استان همچنین افزایش تولید و سرمایه گذاری در این زمینه خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه این پایانه صادراتی در جوار راه آهن احداث می شود، افزود: یکی از مزیت‌های سرمایه گذاری در این شهرستان، نزدیکی به راه آهن و اتصال به جاده ترانزیت است.

امروز با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، یک طرح تولید کیسه های پلیمری با اشتغالزایی برای ۳۵ نفر به طور مستقیم با سرمایه گذاری ۵۷۰ میلیارد ریال در مساحت ۱۵ هزار مترمربع با ظرفیت تولید سالانه بالغ بر ۱۳ هزار تن در میبد افتتاح شد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار