تازه های خبری :
کد خبر: ۶۱۴۳۷
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۴
گروه استان‌ها ــ رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) گفت: در سال آینده پیش‌بینی و برنامه‌ریزی‌مان ایجاد ۳۵۰هزار شغل در سطح کشور است.

به گزارش آرانیوز:محمد مخبر  از همکاری ستاد اجرایی با نهادهای انقلابی برای محرومیت‌زدایی در سطح کشور خبر داد و اظهار داشت: در این راستا هر دوهفته یک‌بار جلسات هماهنگی با هم داشته و خوشبختانه همه برنامه‌هایمان هماهنگ است.

وی با بیان اینکه "برای رفع محرومیت و ایجاد اشتغال از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد" به برنامه‌های شاخص ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در سال 1400 پرداخت و افزود: امسال 300 هزار شغل برای جوانان ایجاد کرده و در سال آینده پیش‌بینی و برنامه‌ریزی‌مان ایجاد 350 هزار شغل در سطح کشور است.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) از ایجاد 40هزار شغل در طول چند سال اخیر در قالب 8هزار طرح در کشور خبر داد و گفت: برای این طرح‌ها یک‌هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده است.

مخبر با بیان اینکه "در حال حاضر 3 هزار طرح با سرمایه‌گذاری 500 میلیارد تومان در کردستان در دست اجراست" خاطر نشان کرد: سال آینده نیز 5 هزار طرح و 15 هزار شغل در زمینه‌های دامداری، فرش‌بافی، گیوه‌بافی، صنایع دستی، تزئینات چوبی، محصولات باغی و متناسب با نیاز استان برای جوانان بیکار کردستانی ایجاد ‌می‌شود.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار