کد خبر: ۶۰۹۱۹
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۶
همدان_فرماندار شهرستان رزن گفت: بیش از ۲۵۰ برنامه فرهنگی، هنری، ورزشی به مناسبت دهه فجر در شهرستان برگزار می شود.

به گزارش آرانیوز:سید رضا سلامتی در جلسه هماهنگی برگزاری برنامه‌های دهه فجر با اشاره به شیوع ویروس کرونا، گفت: برنامه‌ها به نحوی تدوین شده است که کمترین تجمع ایجاد و بیشتر برنامه‌ها در بستر فضای مجازی برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه ۷ کمیته برای هر چه بهتر برگزار شدن برنامه‌های دهه فجر تشکیل شده است، اضافه کرد: امسال پروژه‌های مهمی در شهرستان رزن به بهره برداری خواهد رسید که مردم شهرستان در دهه فجر امسال از مزایای آن بهرمند خواهند شد.

سلامتی از دستگاه‌های اجرای خواست تا پروژه‌هایی برای افتتاح معرفی کنند که صد درصد تکمیل شده باشد و اضافه کرد: مدیران دستگاه‌های اجرای عملکرد و اقدامات صورت گرفته را به مردم اطلاع رسانی کنند.

فرماندار رزن با بیان اینکه کشور در شرایط حساسی قرار دارد، افزود: دشمنان نظام که در تمام توطئه‌های خود علیه انقلاب شکست خوردند قصد کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات را دارند.

وی نا امید کردن مردم را مهمترین هدف دشمنان دانست و افزود: از این‌رو، امیدآفرینی یکی از محورهای فعالیت کارگروه بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰