کد خبر: ۶۰۹۱۲
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۵
ساری- استاندار مازندران تقویت تجهیزات حمل ونقل دریایی را برای توسعه صادرات محصولات مختلف در استان از جمله کشاورزی ضروری دانست.

به گزارش آرانیوز:احمد حسین زادگان ظهر شنبه در نشست شورای گفتگوی بخش خصوصی و دولتی خواستار تقویت ناوگان حمل ونقل دریایی برای توسعه صادرات در استان شد و گفت: در سال‌های اخیر تجهیزات زیرساختی مناسبی در سه بندر استان ایجاد شده است.

وی با اشاره به فعالیت سه بندر در نوشهر، امیرآباد و فریدونکنار در استان، تقویت تجهیزات حمل و نقل دریایی را در استان ضروری دانست و گفت: تأمین کانتینرهای مناسب از جمله نیازمندی‌ها است.

استاندار مازندران با عنوان اینکه باید کارکرد بنادر استان را با تقویت زیرساخت‌ها افزایش دهیم، یادآور شد: راه اندازی پایانه صادرات نیز در استان، روند صادرات محصولات کشاورزی را جهش می‌دهد.

حسین زادگان بر لزوم صادرات محصولات کشاورزی استان به کشورهای آسیای میانه تاکید کرد و گفت: کشتیرانی دریای خزر باید برای توسعه ظرفیت‌های حمل ونقل دریایی برنامه ریزی کند.

استاندار مازندران توسعه ناوگان و ظرفیت حمل و نقل هوایی را نیز در استان برای توسعه مناسبات الزامی دانست و گفت: در این راستا با موافقت با یک شرکت هوایی پرواز مستقیم ساری - آکتائو برقرار می‌شود.

وی با اظهار اینکه این سورتی پرواز با هواپیماهای کوچک انجام می‌شود، تصریح کرد: راه اندازی این پرواز مستقیم، ظرفیت‌های صادراتی استان را نیز افزایش خواهد داد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰