تازه های خبری :
کد خبر: ۶۰۶۶۲
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۰
یزدـ رئیس گروه پیش‌بینی هواشناسی یزد گفت: با وجود نزدیک شدن به نیمه زمستان، هنوز از بارش‌های زمستانه در یزد خبری نیست و این وضعیت در هفته جاری تداوم دارد.

به گزارش آرانیوز:سیدعباس میرحسینی اظهار داشت: از ابتدای هفته جاری در استان یزد شاهد نوسانات ناچیز دمایی در یزد بوده‌ایم اما در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه، افزایش دما در اغلب نقاط استان پیش‌بینی می‌شود.

وی عنوان کرد: از روز پنج‌شنبه با رسیدن موج جوی، دوباره افزایش ابر و گاهی وزش باد نسبتاً شدید پیش‌بینی می‌شود.

میرحسینی ادامه داد: احتمال بارش پراکنده در مناطق شمالی استان، کاهش محسوس دما و سرما و یخبندان شبانه وجود دارد.

وی، دمای هوای امروز یزد را در گرمترین ساعات ۲۰ درجه و در سردترین ساعات یک درجه اعلام کرد و گفت: بیشینه دما تا چهارشنبه به ۲۱ درجه و کمینه دما به شش درجه می‌رسد اما از روز پنج‌شنبه شاهد افت دما به صورت محسوس در اغلب نقاط استان خواهیم بود.

رئیس گروه پیش‌بینی هواشناسی یزد، سردترین نقطه استان در ۲۴ ساعت گذشته را سبزدشت اعلام کرد و گفت: امروز دمای هوا در سردترین ساعات در این منطقه به ۷- و در گرمترین ساعات به ۲۰ درجه خواهد رسید.

وی یادآور شد: بافق نیز گرمترین نقطه استان است که در فاصله ۸۰ کیلومتری سبزدشت واقع شده و دمای هوا در گرمترین ساعات در این شهر به ۲۳ درجه و در سردترین ساعات به صفر درجه می‌رسد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

رفع بزرگترین گرهای ترافیک تهران و استان البرز (کرج) آزادراه غدیر کنار گذر جنوبی تهران افتتاح شد/اقتدار وگام بلند و وبیادمانی زیر بناهای حمل ونقل وزارت راه و شهرسازی و قرارگاه خاتم الانبیا در مدت ۴ سال برای مردم ایران/امروز ۷ اسفند همزمان با میلاد حضرت علی علیه السلام آزاد راه ۱۵۸ کیلومتری غدیر زیر بار ترافیک می رود/خبرنگار اختصاصی گروه استانها تهران و البرز برای پوشش خبری مستقر شدند/لحظاتی پیش با حضور رئیس جمهور، وزیر راه و شهرسازی،مجمع نمایندگان تهران و البرز ،استانداران تهران و البرز،خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت توسعه زیر بناهای حمل ونقل کشور. سعید محمد فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا و دیگر دست اندرکاران پروژه آزادراه غدیر که ۱۸۵‌کیلومتر طول دارد آزادراه قم _گرمسار _قم_تهران،ساوه_تهران و تهران _قزوین راهم متصل می کند ودر مسیر راه ابریشم قرارگرفته و نقطه اتصال آزاد راهی کشور از مرز بازرگان تا مرزهای افغانستان و ترکمنستان است/خادمی در گفتگویی اختصاصی گفت:این آزاد راه ۲۳ دستگاه پل اصلی ۶۷۵ متر دستگاه آبرو و زیر گذر و ۲ تونل به طول ۴۳۵ متر در زیر آزاد راه کرج قزوین ساخته شده است/سعید محمد فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا از در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار آرانیوز‌گفت:این آزاد راه از آبیک در آزاد راه فعلی کرج _قزوین آغاز شده و با عبور از جنوب استان البرز و تهران پس از ۱۵۸ کیلومتر به چرمشهر در آزاد راه حرم تا حرم در جنوب شرقی تهران می رسد البته اگر تقاطع های غیر همسطح ودیگر مسیرهای آن را محاسبه کنیم طول این آزاد راه به ۲۲۰ کیلومتر می رسد