تازه های خبری :
کد خبر: ۶۰۶۵۹
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۶
همدان _ فرماندار اسدآباد گفت: موزه دفاع مقدس شهرستان اسدآباد سال آینده راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش آرانیوز:سعید کتابی در جلسه شورای هماهنگی امور روحانیت دفاع مقدس شهرستان اسدآباد اظهار کرد: مهم‌ترین وظیفه اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس حفظ پیوند مردم، به‌ویژه آشنایی نسل جوان با شهدا است.

وی افزود: در شهرستان اسدآباد اقدامات ارزنده‌ای برای حفظ آثار و ارزش‌های شهدا انجام شده و در برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته این اقدامات استمرار خواهد داشت.

کتابی با بیان اینکه شهرستان اسدآباد در راستای حفظ و نشر آثار شهدای دفاع مقدس به‌عنوان نقطه‌ای درخشان در تاریخ انقلاب اسلامی آمادگی دارد، افزود: باید حقیقت شهدا، شجاعت و ازخودگذشتگی این عزیزان در تاریخ برای انتقال به نسل آینده ثبت شود.

فرماندار اسدآباد با اشاره به ۴۰۳ شهید دفاع مقدس شهرستان اسدآباد، ادامه داد: تمام کوچه و معابر شهر توسط شهرداری شهر به نام مبارک این شهدای گرانقدر نام‌گذاری شده است.

کتابی از راه اندازی موزه دفاع مقدس این شهرستان در سال آینده خبر داد و گفت: ساخت تندیس و المان سه خلبان شهید شهرستان اسدآباد توسط شهرداری شهر در دست اجرا قرار دارد.

وی از شهید سرتیپ دوم مظاهر رضائیان، سرگرد شهید رضا صادقی و سرتیپ شهید علی امجدیان به‌عنوان سه شهید خلبان اسدآبادی در نیروی هوایی ارتش کشور نام برد و افزود: این شهدای سرافراز نقش مهمی در دوران دفاع مقدس در نیروی هوایی ارتش ایفا کردند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

رفع بزرگترین گرهای ترافیک تهران و استان البرز (کرج) آزادراه غدیر کنار گذر جنوبی تهران افتتاح شد/اقتدار وگام بلند و وبیادمانی زیر بناهای حمل ونقل وزارت راه و شهرسازی و قرارگاه خاتم الانبیا در مدت ۴ سال برای مردم ایران/امروز ۷ اسفند همزمان با میلاد حضرت علی علیه السلام آزاد راه ۱۵۸ کیلومتری غدیر زیر بار ترافیک می رود/خبرنگار اختصاصی گروه استانها تهران و البرز برای پوشش خبری مستقر شدند/لحظاتی پیش با حضور رئیس جمهور، وزیر راه و شهرسازی،مجمع نمایندگان تهران و البرز ،استانداران تهران و البرز،خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت توسعه زیر بناهای حمل ونقل کشور. سعید محمد فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا و دیگر دست اندرکاران پروژه آزادراه غدیر که ۱۸۵‌کیلومتر طول دارد آزادراه قم _گرمسار _قم_تهران،ساوه_تهران و تهران _قزوین راهم متصل می کند ودر مسیر راه ابریشم قرارگرفته و نقطه اتصال آزاد راهی کشور از مرز بازرگان تا مرزهای افغانستان و ترکمنستان است/خادمی در گفتگویی اختصاصی گفت:این آزاد راه ۲۳ دستگاه پل اصلی ۶۷۵ متر دستگاه آبرو و زیر گذر و ۲ تونل به طول ۴۳۵ متر در زیر آزاد راه کرج قزوین ساخته شده است/سعید محمد فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا از در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار آرانیوز‌گفت:این آزاد راه از آبیک در آزاد راه فعلی کرج _قزوین آغاز شده و با عبور از جنوب استان البرز و تهران پس از ۱۵۸ کیلومتر به چرمشهر در آزاد راه حرم تا حرم در جنوب شرقی تهران می رسد البته اگر تقاطع های غیر همسطح ودیگر مسیرهای آن را محاسبه کنیم طول این آزاد راه به ۲۲۰ کیلومتر می رسد