کد خبر: ۶۰۵۴۲
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۲
اراک- مربی گل گهر سیرجان گفت: هدف ما در تقابل با آلومینیوم اراک کسب سه امتیاز بود اما نامناسب بودن زمین بازی، این شانس را از ما گرفت.

به گزارش آرانیوز:سعید الهویی عصر جمعه در نشست خبری پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل آلومینیوم اراک در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: انتظار بازی سختی در تقابل با تیم جنگنده آلومینیوم اراک را داشتیم اما با هدف برد مقابل شاگردان رسول خطیبی صف‌آرایی کردیم که نامناسب بودن کیفیت زمین بازی این شانس را از ما گرفت.

وی افزود: البته آلومینیوم اراک با حضور رسول خطیبی که مربی شناخته شده است، تیم بسیار با کیفیت و با تکنیک است. شاگردان خطیبی فوتبال خوبی به نمایش می‌گذارند پس انتظار چنین بازی را داشتیم.

الهویی بیان کرد: در بخش دفاعی کیفیت خوبی ارائه دادیم اما انتظاری را که از کیفیت بازی در بخش حمله داشتیم برآورده نشد. آلومینیوم مانند بازی‌های گذشته خود، بارها موقعیت ایجاد کرد ولی ما هم با تلاش موقعیت گل‌زنی را به آنها ندادیم.

مربی تیم گل گهر سیرجان تاکید کرد: متأسفانه کیفیتی که همیشه داشتیم امروز دیده نشد که بخش مهمی برمی‌گردد به شرایط نامناسب زمین بازی؛ کیفیت زمین مناسب نبود و این قدری بازی را برای ما سخت کردو باعث شد تا از سبک بازی خود کمی فاصله بگیریم.

به گفته الهویی، ۱۶ روز دور بودن از شرایط مسابقه چالش بزرگی برایمان ایجاد کرده است اما انتظار قلعه‌نویی از تیم بالاست و تساوی بدون گل مقابل آلومینیوم برای ما رضایت بخش نیست.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها