کد خبر: ۶۰۵۴۲
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۲
اراک- مربی گل گهر سیرجان گفت: هدف ما در تقابل با آلومینیوم اراک کسب سه امتیاز بود اما نامناسب بودن زمین بازی، این شانس را از ما گرفت.

به گزارش آرانیوز:سعید الهویی عصر جمعه در نشست خبری پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل آلومینیوم اراک در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: انتظار بازی سختی در تقابل با تیم جنگنده آلومینیوم اراک را داشتیم اما با هدف برد مقابل شاگردان رسول خطیبی صف‌آرایی کردیم که نامناسب بودن کیفیت زمین بازی این شانس را از ما گرفت.

وی افزود: البته آلومینیوم اراک با حضور رسول خطیبی که مربی شناخته شده است، تیم بسیار با کیفیت و با تکنیک است. شاگردان خطیبی فوتبال خوبی به نمایش می‌گذارند پس انتظار چنین بازی را داشتیم.

الهویی بیان کرد: در بخش دفاعی کیفیت خوبی ارائه دادیم اما انتظاری را که از کیفیت بازی در بخش حمله داشتیم برآورده نشد. آلومینیوم مانند بازی‌های گذشته خود، بارها موقعیت ایجاد کرد ولی ما هم با تلاش موقعیت گل‌زنی را به آنها ندادیم.

مربی تیم گل گهر سیرجان تاکید کرد: متأسفانه کیفیتی که همیشه داشتیم امروز دیده نشد که بخش مهمی برمی‌گردد به شرایط نامناسب زمین بازی؛ کیفیت زمین مناسب نبود و این قدری بازی را برای ما سخت کردو باعث شد تا از سبک بازی خود کمی فاصله بگیریم.

به گفته الهویی، ۱۶ روز دور بودن از شرایط مسابقه چالش بزرگی برایمان ایجاد کرده است اما انتظار قلعه‌نویی از تیم بالاست و تساوی بدون گل مقابل آلومینیوم برای ما رضایت بخش نیست.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰