تازه های خبری :
کد خبر: ۶۰۳۹۶
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۷
اراک- معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استانداری مرکزی گفت: جامعه بیش از گذشته نیاز به تزریق امید دارد پس باید برنامه های دهه فجر امسال هم بیش از پیش مردم محور و امید بخش باشند.

به گزارش آرانیوز:بهروز اکرمی ظهر چهارشنبه در نشست شورای اداری استان مرکزی در اراک اظهار کرد: دهه فجر امسال باید از برنامه‌های تکراری که مخاطب را دچار دلزدگی می‌کند پرهیز کرد و نیاز است دستگاه‌های اجرایی طرح‌های خلاقانه و متنوع را مد نظر قرار دهند.

وی افزود: امروز جامعه بیش از هر زمان دیگر نیاز به تزریق امید دارد. سعی شود در برنامه‌های دهه فجر امسال به این موضوع بیش از پیش توجه شود.

اکرمی خاطرنشان کرد: ایام دهه فجر یادآور یک هویت جدید برای ایران و ایرانی به شمار می‌رود که در کنار این موضوع پروژه‌های زیادی که به طور کامل به اتمام رسیده، به بهره‌برداری خواهد رسید.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری استان مرکزی خاطرنشان کرد: البته نیاز است به دلیل شرایط کرونایی یک برنامه دقیق برای استفاده از فضای مجازی در این ایام صورت گیرد. برنامه‌ها باید بیشتر با محوریت مردم باشد به نحوی که موجب تقویت، همدلی و همبستگی ملی شود.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار